سوپرکاپ اسپانیا با سیستم جدید در عربستان !

کدخبر : 991

عربستان به زودی میزبان سوپرکاپ اسپانیا و باشگاه های بزرگ این کشور خواهد بود.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از ورزش سه؛ قرعه کشی سوپرجام اسپانیا مطابق اعلام قبلی امروز در مقر فدراسیون سلطنتی فوتبال اسپانیا (RFEF) در شهر مادرید برگزار شد و بارسلونا و رئال مادرید با گریز از برگزاری ال‌کلاسیکو در نیمه نهایی رقبای خود را شناختند.

سوپرجام اسپانیا 20-2019 قرار است با شیوه ای جدید و با حضور 4 تیم برگزار شود. والنسیا (قهرمان کوپا دل‌ری 19-2018)، بارسلونا (قهرمان لالیگا 19-2018)، اتلتیکومادرید و رئال مادرید (تیم های دوم و سوم لالیگا فصل 19-2018) چهار تیم حاضر در این دوره هستند و به این ترتیب برای اولین بار، سوپرجام اسپانیا از مرحله نیمه نهایی انجام خواهد گرفت. 

مطابق اعلام فدراسیون فوتبال اسپانیا، رقابت های سوپرجام این کشور در 3 سال آینده در کشور عربستان انجام خواهد شد. این قرارداد 3 ساله 120 میلیون یورو درآمد برای فوتبال اسپانیا دارد که هر ساله به صورت 50-50 میان تیم های شرکت کننده و فدراسیون تقسیم خواهد شد. (20 میلیون یورو برای فدراسیون، 20 میلیون یورو برای 4 تیم شرکت کننده)

ورزشگاه ملک عبدالله شهر جده میزبان رقابت های این دوره خواهد بود. این ورزشگاه 62.345 نفر گنجایش دارد و تیم های الاهلی و الاتحاد عربستان دیدارهای خانگی خود را در آن برگزار می‌کنند.

به

خوزه گایا (والنسیا)، سرخیو بوسکتس (بارسلونا)، سائول نیگز (اتلتیکومادرید) و سرخیو راموس (رئال مادرید) نماینده 4 تیم حاضر در سوپرجام بودند و قرعه کشی را انجام دادند. نتیجه این قرعه کشی به این صورت بود. 

والنسیا-رئال مادرید 

بارسلونا-اتلتیکومادرید

بازی والنسیا-رئال روز چهارشنبه 8 ژانویه 2020 (18 دی) و بازی بارسلونا-اتلتیکو روز پنجشنبه 9 ژانویه (19 دی) انجام خواهد شد. برندگان این دو دیدار نیز بازی فینال را در روز یکشنبه 12 ژانویه (22 دی) برگزار خواهند کرد و این دوره، شامل بازی رده بندی نخواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی