پس از حرکات جنجالی؛

گواردیولا محروم نمی‌شود!

کدخبر : 989

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی، به دلیل رفتارش در شکست 3-1 مقابل لیورپول، از سوی اتحادیه فوتبال انگلیس با جریمه مواجه نخواهد شد.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از ورزش سه؛ شاگردان گواردیولا در حالی شب گذشته مغلوب لیورپول شدند که این مربی اسپانیایی از چندین تصمیم داور بازی، مایکل الیور، به شدت عصبانی شد؛ از جمله برخورد توپ به دست ترنت الکساندر آرنولد، مدافع راست لیورپول، در محوطه جریمه که داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

او همچنین به برخورد دوباره توپ به دست الکساندر آرنولد در نیمه دوم هم معترض شد و دوبار بر سر مایک دین، داور چهارم بازی، فریاد زد.

در پایان بازی هم گواردیولا به شکلی طعنه آمیز و اغراق آلود با مایکل الیور و کمک هایش دست داد و  از آنها تشکر کرد؛ هر چند خودش بعدا طعنه آمیز بودنش حرکتش را انکار کرد.

با وجود همه این اتفاقات، اتحادیه فوتبال انگلیس قصد ندارد اقدامی علیه گواردیولا انجام بدهد و او را برای ادای توضیحات یا جریمه احتمالی فرا بخواند.

این در حالی است که ژوزه مورینیو، سرمربی سابق چلسی، در سال 2014 بعد از شکست مقابل ساندرلند، به دلیل تشویق طعنه آمیز داوران، 10 هزار پوند جریمه شد.

با شکست شب گذشته، فاصله سیتی با لیورپول به 9 امتیاز افزایش پیدا کرد و کار آنها برای کسب سومین قهرمانی پیاپی در لیگ برتر دشوارتر شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی