لواندوفسکی می‌تواند رکورد گرد مولر را بشکند

کدخبر : 980

کارل هاینس رومنیگه، رئیس باشگاه بایرن مونیخ، معتقد است که روبرت لواندوفسکی می‌تواند رکورد گل‌های زده گرد مولر در یک فصل بوندسلیگا را بشکند.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از ورزش سه؛  گرد مولر در فصل ۷۲-۱۹۷۱ و دو سال پیش از قهرمانی آلمان در جام جهانی، موفق شده بود با ۴۰ گل زده عنوان آقای گلی بوندسلیگا را از آن خود کند؛ اتفاقی که از آن زمان تا به حال یک رکورد به حساب می آید و هیچ بازیکنی نتوانسته موفق به شکستن آن شود.

با این وجود به نظر می رسد که روبرت لواندوفسکی در فصل جدید شانس زیادی برای شکستن رکورد گرد مولر داشته باشد. این مهاجم لهستانی تا به اینجای فصل ۱۶ گل برای بایرن مونیخ ثمر رسانده و عملکردی فوق‌العاده را از خود به نمایش گذاشته است. او اگر همین روند فعلی خود را حفظ کند قطعاً به یک بازیکن تاریخ ساز در بوندسلیگا تبدیل خواهد شد.

کارل هاینس رومنیگه، رئیس باشگاه بایرن مونیخ، نیز معتقد است که لواندوفسکی می تواند رکورد مولر را بشکند. او در این باره گفت: " من فکر می کردم که رکورد گرد مولر تا ابد شکسته نخواهد شد اما به نظر می‌رسد که لواندوفسکی بتواند به آن نزدیک شود و یا حتی این رکورد را بشکند. شگفت‌انگیز است که او در هر بازی چند گل به ثمر می‌رساند. لواندوفسکی بازیکنی قابل احترام است."

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی