رپرتا آگهی/

با انتخاب درستم ثروتم را چندین برابر کردم

کدخبر : 36841

اگر خودتان را باور داشته باشید و انگیزه و غرور داشته باشید و هیچ وقت تسلیم نشوید، برنده خواهید شد. بهای پیروزی بالا است، اما ارزشش را دارد که برای رسیدن به این پیروزی تمام تلاش خودتان را به کار ببرید حتی اگر خسته شدید دست از تلاش برندارید و باور داشته باشید که این تلاش ها نتیجه بسیار دلنشینی برایتان خواهد داشت.

حوله تن پوش کودک

حوله تن پوش کودک معمولاً از سنین 2 تا 9 سالگی استفاده می شود که به صورت پسرانه و دخترانه در بازار موجود است اما از لحاظ ظاهری همه آن ها به یک شکل می باشد و تفاوت چندان زیادی با حوله های تن پوش بزرگسالان ندارد.

اما ممکن است از لحاظ کیفیت کمی بهتر از بقیه باشد آن هم به دلیل حساس بودن پوست کودکان می باشد.

این کالا معمولا به شکل یک مانتو بلند است که اکثرا از زیر زانو قرار می گیرند که در قسمت جلو حوله دو جیب بزرگ قرار می گیرد شاید هم بعضی از آن ها جیب نداشته باشند.

یک کلاه چسبیده و یک کمربند دارد که هر دوی آن بسیار کاربردی و وجود آن ها بسیارضروری است.

 

حوله تن پوش صورتی

همان طور که در قسمت قبلی به صورت خیلی کوتاه اشاره کردیم، مجموعه تولید کننده حوله های تن پوش، این کالا را با کیفیت خوبی تولید کرده است.

بنابراین در صورتی که بخواهیم یکی از مشخصات و یا یکی از حسن‌های حوله تن پوش صورتی را نام ببریم، می توانیم به کیفیت بالای این کالا اشاره کنیم.

منظور از کیفیت بالا این است که کالای مذکور از دوام و طول عمر بالایی برخوردار است و جنس بسیار خوبی دارد.

همچنین رنگ حوله تن پوش صورتی با استفاده از الیاف رنگی طبیعی ایجاد شده است و در نتیجه هیچ گونه حساسیت پوستی ایجاد نخواهد کرد.

 

88

حوله تن پوش کوتاه

از مهمترین مشخصات حوله تن پوش کوتاه باید به قابلیت و میزان جذب آب آن اشاره کنیم که برای این منظور مدل های ساخته شده از الیاف طبیعی مانند پنبه و نخ های نانو انتخاب مناسبی هستند.

از دیگر مشخصه های این نوع حوله تنوع طراحی آنها است که امروزه علاوه بر مدل های ساده، حوله با طرح گلدوزی، راه راه، گلدار و همچنین نمونه های یخه دار سنتی طرفداران زیادی دارند.

انواع حوله تن پوش بامبو ضمن جذب آب زیاد از ایجاد هر گونه حساسیت پوستی، تورم و خارش به ویژه در کودکان جلوگیری می کنند که نسبت به حوله های پنبه ای انتخاب مناسب تری برای آنها هستند.

8

مطلب فوق رپرتاژ می باشد وسایت رصدورزشی هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ندارد

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ