رپرتا آگهی/

باران ثروت با خرما بر زندگی ام بارید

کدخبر : 31505

قطعا اگر از هر کودکی این سوال را بپرسید که در آینده چه شغلی را می خواهی داشته باشی؛ او در پاسخ به شما می گوید؛ شغلی که در آن پول هنگفتی را به دست آورم. من هم آرزوی کودکی ام را به واقعیت تبدیل کردم و در حوزه خرما به ثروت رسیدم.

خرما ربی

بهتر است خرما ربی در یخچال و یا محلی خنک نگهداری شود ولی اگر می خواهید که این محصول را به حالتی طبیعی تر میل کنید ما با توجه به گفته تولید کنندگان این پیشنهاد را به شما می دهیم تا سه ساعت قبل از مصرف خرما را از پخچال خارج کرده و در محیط قرار دهید، بهتر است دقت کنید که این با این معنا نیست که خرما همان دقیقه بعد از در آوردن از یخچال قابل خوردن نیست که این اشتباه است و حتی همان لحضه هم قابل خوردن است پس نوش جان. اگر شما هم از جمله طرفداران خرما ربی هستید و دغدغه خرید آن را دارید بهتر است تا پایان مطالب همراه ما باشید زیرا در تلاش بوده ایم تا با ارائه بهترین مطالب در این مورد شما را در خرید این خوراکی مقوی راهنمایی کرده باشیم.

خرما پیارم

یکی از بهترین گزینه ها برای رژیم غذایی روزانه مصرف خرما پیارم و خاصویی می باشد که شناخته ترین برند آن خشکپاک است. این خرما فواید بیشماری برای سلامتی انسان دارد و معمولا در مکانهای گرم و خشک رشد می نماید.خرما سرشار از قندهای طبیعی مانند ساکارز، فروکتوز و گلوکز است که دو سوم کل گوشت خرما را این قندها تشکیل می دهند.خرما پیارم دارای محتوای غذایی قابل توجهی است، بنابراین می تواند به عنوان یک تامین کننده نیاز غذایی انسان کمک نماید. در ضمن این خرما حاوی 23 نوع اسید آمینه است که در برخی از میوه ها مانند پرتقال، سیب، هلو و انگور وجود ندارد.

خرما خشک

یکی از محصولات پرطرفدار شرکت خشکپاک، خرما خشک می باشد؛ این خرما شامل خواص ضد باکتری و همچنین به دلیل دارا بودن فنول بالا، توانایی پیشگیری از التهاب مزمن و سایر اختلالات را دارد.در واقع این محصول دارای فیبر بسیار بالایی است که می تواند سبب پیشگیری بیماریهای قلبی و عروقی و تنظیم سیستم ایمنی بدن شود.خرما خشک به عنوان یک غذای مغذی و کاربردی در نظر گرفته شده است که در رژیم غذایی معمولی، خوردن چند عدد خرما می تواند نیاز روزانه ما به مواد مغذی را تامین کند.

این مطلب رپرتاژ آگهی می باشد و سایت رصدورزشی هیچ مسئولیتی بابت آن ندارد

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ