رپرتا آگهی/

آرزوهایم را با تولید مواد اسیدی محقق کردم

کدخبر : 31274

یکی از پولساز ترین حوزه هایی که می توان با فعالیت در آن به ثروت و موفقیت رسید مواد اسیدی است و من توانستم با ارائه بهترین درجه کیفی از این محصولات به درآمد بالا برسم و رویاهایم را به دست آورم، در این مقاله می خواهم پرفروش ترین محصولاتم را به شما معرفی کنم.

اکسید روی

شرکت های زیادی در حوزه خرید و ‌فروش اکسید روی صنعتی فعالیت می کند و به مردم خدمت رسانی می کنند؛ می توانید اصل این محصول را از جاهای مطمئن و معتبر خریداری کنید سپس در اموری که نیاز دارید استفاده کنید. آیا اکسید روی پر خطر است؟ در جواب این سوال باید بگویم که خیر خود این ماده برای شما خطری ندارد چون سمی نیست ولی بو کردن بخارات آن هنگام ذوب شدن می تواند خیلی هولناک و خطرناک باشد

خریداران اکسید روی صنعتی می توانند این محصول را با قیمت مناسب و بهترین کیفیت تهیه کنند البته که به قیمت روی در بازار روز هم بستگی دارد و در مصارف گوناگون اعم از صنایع دارویی و صنایع غذایی و... استفاده می شود. برای خرید و مشاوره این محصول ارزشمند کارشناسان ما می توانند به شما کمک کنند. صادرات اکسید روی صنعتی به کشور های همسایه  با فروش بالایی مواجه شده  و نتیجه خوبی داشته است. همچنین برای بحث ارزآوری کشور نیز مسمر الاثمر بوده است.

 

اکسید گرافن

ویژگی های نانو ذرات اکسید گرافن نا محدود است. این ذرات تا به امروز نازک ترین ماده شناخته شده اند و همان طور که گفتیم ضخامت آنها برابر یک کربن است که برخلاف ظاهرشان استحکام خوبی دارند یعنی حدود 200 برابر از فولاد قوی تر است. به علاوه توانایی رسانا بودن در مقابل گرما و الکتریسیته را نیز دارد.

همچنین میتواند نور ار جذب کند. این ماده شگفت انگیز به دلیل توانایی ادغام با هر صنعتی میتواند دنیا را دگرگون سازد. باید گفت این ماده سخت تر از الماس، انعطاف پذیر تر از پلاستیک و سبک تر از آلومینیوم است. تحرک الکترون های نانو سیلیس ذرات گرافن 100 برابر از سیلیکون بیشتر است. به علاوه گرما را دو برابر بیشتر از الماس عبور میدهد. باید گفت این ذرات نانو گرافن خاصیت نفوذ ناپذیری دارند. یعنی حتی کوچک ترین اتم نیز نمیتواند از آنها عبور کند.

قصث

 

اسید نیتریک

در پاسخ به این سوال که اسید نیتریک در وایتکس غلیظ چیست و چه ویژگیهایی دارد باید گفت که این ماده شیمیایی که در میان عموم مردم با عنوان جوهر شوره هم شناخته می شود. از ترکیب اکسیژن و نیتروژن درست شده و در دسته اسیدهای معدنی بسیار قوی قرار گرفته است، از این رو باید در زمان کار با این محصول دقت عمل بسیار زیادی داشت.

هم چنین بهتر است تا در محیطهای آزمایشگاهی نگهداری شود تا استفاده از آن خطرات جانی و مالی به همراه نداشته باشد. از مشخصات ظاهری اسید نیتریک باید گفت که نمونه خالص این محصول، مایعی بی رنگ می باشد. اما در گذشت زمان، این ماده شیمیایی به اکسید نیتروژن و آب تجزیه شده و در نهایت به رنگ زرد در می آید، البته باید به این نکته توجه داشت که امروزه اسید نیتریک با غلظتهای مختلفی به فروش می رسد که در واقع هر کدام از این غلظتها باعث می شوند تا اسید نیتریک کاربرد به خصوصی داشته باشد.

ص

این مطلب رپرتاژ آگهی می باشد و سایت رصدورزشی هیچ مسئولیتی بابت آن ندارد

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ