رپرتا آگهی/

معمای بی پولی را با انتخاب زردچوبه حل کردم

کدخبر : 30964

زمان زیادی برد تا از ادویه های مختلفی که می فروختم یک محصول را انتخاب کنم که از همه بیشترین کاربرد و پرفروش ترین محصول باشد و در آخر بهترین انتخاب را کردم و زردچوبه را برای کسب درآمد انتخاب کردم و درآمد زیادی را در این راه کسب می کنم در ادامه با این محصول بیشتر آشنا شوید.

زردچوبه هندی

همان گونه که می دانید قیمت زردچوبه هندی در بازار مصرفی متفاوت بوده و قیمت گذاری آن بر اساس پارامترهایی مشخص می شود و مهم ترین عامل تاثیر گذار در قیمت این محصول میزان کیفیت آن می باشد.

بهبود سلامت مغز و جلوگیری از افسردگی: به دلیل دارا بودن این گیاه از ترکیبات عالی و بی نظیر جهت افزایش حیاط سلولهای مغزی سبب می شود که به درستی عمل کنند و این امر تا حد بسیاری از اغلب بیماریها مغزی مانند افسردگی، آلزایمر و غیره جلوگیری می کند.

بهبود عملکرد قلب: مصرف این گیاه در غذا سبب می شود میزان کلسترول سطح خون کاهش پیدا کند و این امر نیز در بهبود عملکرد قلب بسیار مفید واقع شده است و تا حد بسیاری از سکته های قلبی جلوگیری می کند.

جلوگیر از جهش های سلول سرطانی: طبق مطالعات بسیاری که صورت گرفته این می باشد که گیاه زرد چوبه تا حد بسیاری از جهش های سلولی سرطانی جلوگیری می کند و در صورت بروز این مشکل نیز در درمان آن نقشی موثری ایفا می کند.

 

زردچوبه مهسان

زمانی که شما برای درمان درد دندان به پرشک مراجعه می کنید به شما پیشنهاد استفاده از انواع قرصهای مسکن و چرک خشک کن را می دهد، اما اگر به پزشکان طب سنتی مراجعه کنید به شما اطلاع می دهند که می توانید درد دندان را با زردچوبه مهسان درمان کنید، استفاده کردن از این روش باعث می شود شما به بسیاری از بیماری های معده دچار نشوید. زمانی که شما از زردچوبه استفاده می کنید برای دندانهایتان علاوه بر اینکه باعث کاهش درد دندانهای شما می شود تاثیرات خیلی بهتری هم بر روی دهان و دندان شما دارد، برخی از این ویژگیها عبارتند از:

  1. زمانی که شما از زرچوبه و یا خمیر دندان این محصول استفاده می کنید التهاب دندان و لثه شما کاهش پیدا می کند و لثه های شما دیگر قرمز و متورم نیست.
  2. در بسیاری از افراد مشکل دندان از زمانی شروع می شود که حفره بر روی دندانهای آنها ایجاد می شود، استفاده از زرچوبه و گیاهان دارویی ایجاد حفره را کاهش می دهد.
  3. زرچوبه برای دندانهای شما به عنوان یک آنتی بیوتیک عمل می کند و تمامی عفونتهای موجود در دندانهای شما و حتی لثه ها را از بین می برد.
  4. رپرتا آگهی/

 

زردچوبه مشهدی

زرد چوبه برمه و نظام اباد بهترین نوع زرد چوبه است، زرد چوبه نظام اباد از نظر کیفیتی بهتر و بالاتر است زرد چوبه خواص زیادی برای بدن دارد، ماده ایی در زردچوبه مشهدی وجود دارد به نام کروکومین که جزو ترکیبات زرد چوبه است.

برای تورم و درد بدن بسیار مفید است و از زرد چوبه بجز استفاده در غذا های مختلف می توان برای پوست و مو درد های مفاصلی و لاغری هم از ان استفاده می شود کروکومین موجود در زردچوبه می تواند از ابتدا سلولهای مغزی را بیشتر کند و همچنین رشت سلولهای عصبی را هم در مغز ما تا هشتاد درصد افزایش دهد.

رپرتا آگهی/

این مطلب رپرتاژ آگهی می باشد و سایت رصدورزشی هیچ مسئولیتی بابت آن ندارد

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ