رپرتاژ آگهی/

رسیدن به قله موفقیت با کسب و کار

کدخبر : 30776

همیشه افرادی پیدا می شوند که با انجام کارهای ساده به موفقیت دست پیدا کرده اند و راه های رشد بیشتری را از طریق مشاغلی که افراد دیگر خیلی ساده می انگارند در می آورند و زنجیر جرخ یکی از وسیله های پر مصرفی است که می تواند ثروت آفرین باشد.

زنجیر چرخ

 برای اینکه خودروی شما لیز نخورد باید از زنجیر چرخ استفاده کنید در سالهای گذشته تنها یک نمونه زنجیر چرخ در بازار وجود داشت که فلزی بود و دور چرخهای ماشین پیچیده می شد. اما امروزه همان طور که گفته شد انواع زیادی زنجیر چرخ همچون زنجیر چرخ دوچرخه در بازار به فروش می ‌رسد استفاده از زنجیر چرخ برای افرادی که در شهرهای سرد و برفی زندگی می کنند الزامی است زنجیر چرخها علاوه بر اینکه در جاده های برفی کمک می کنند که مشکل و خطری برای شما و خودروتان ایجاد نشود از لاستیکهای خودرو هم به خوبی محافظت می کنند تا دیرتر خراب شوند.

یک طرف این نوع زنجیر چرخ ژله ای دارای شکلهای مانند دندانه است و طرف دیگر به طور کامل صاف است که باید حتما از طرفی که دندانه ندارد بر روی لاستیک نصب شود.

 

زنجیر چرخ پراید

در فصل زمستان با بارش برف و باران جاده ها لغزنده شده  و با زنجیر چرخ پراید حرکت ماشین ها دچار مشکل می گردد، زنجیر چرخ ژله ای نانو خارجی پراید که به صورت صنعتی تولید می گردد، از جمله وسیله هایی می باشد که برای رفع این مشکل اختراع شده است.

با یخ زدگی جاده ها و خیابانها اصطحکاکی که بین خودروها و جاده ها وجود دارد. به شدت کاهش پیدا کرده و موجب ایجاد حوادث رانندگی می شود، استفاده از زنجیر چرخ موجب می گردد که اصطحکاک بین زمین و چرخها افزایش پیدا کند.

از این رو رانندگی در جاده های یخ زده بهتر انجام می شود و خطر حوادث کاهش پیدا می‌کند زنجیر چرخهای متنوعی تولید و در بازار عرضه شده است و هر خودرو با توجه به نوع چرخهای خود دارای زنجیر چرخ مخصوص می باشد، افراد با در نظر گرفتن ابعاد لاستیک خودرو خود می ‌توانند بهترین زنجیر چرخ را برای ماشین خود تهیه کنند.

ذرز

 

زنجیر چرخ دوچرخه

یکی از مهمترین لوازم آن زنجیر چرخ دوچرخه رنگی طلایی ساده است. زنجیر دوچرخه از قطعات مختلف و صفحات داخلی و خارجی از جنس فولاد تولید شده است که این قطعات در کنار هم پرچ و یک قطعه رنجیر مانند را تشکیل داده است. زمانی که راکب و دوچرخه سوار با حرکات دورانی رکاب می زند این زنجیر دوچرخه است که قادر است نیروی ایجاد شده توسط پاها را به چرخها انتقال و سبب راه افتادن دوچرخه شود. معمولا زنجیر چرخ دوچرخه و ماشین توسط کارخانجات متفاوت و در انواع مختلف با کیفیت و قیمتهای متفاوت تولید و در بازار توزیع می شود.

درذر

این مطلب رپرتاژ آگهی می باشد و سایت رصدورزشی هیچ مسئولیتی بابت آن ندارد

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ