رپرتاژ آگهی/

رسیدن در شش ماه به درآمد بالا با پوشال کولر

کدخبر : 30775

در زمینه پوشال با پشتکار رعایت قوانین حاکم بربازار تا میلیون ها تومان در شش ماه میتوان بدست آورد که این مورد شما را متمایز از تمامی افراد در اطرافتان میکند.

پوشال کولر

تهیه این محصول برای مصارف شخصی مثل خانه و یا محل کار در فصل تابستان بهترین گزینه است. از خرید بهترین پوشال کولر خود غافل نشوید. ساکنان شهر قزوین می توانند خرید و فروش خوبی نسبت به شهرهای دیگر داشته باشند چرا که برندها و کیفیتهای متنوعی از این نوع محصول در شهر خود دارند. اهمیت انتخاب پوشال با کیفیت موضوع مهمی است که باید به آن توجه کرد. کولر آبی از آن دستگاه های سرمایشی از قدیم تا به الان بوده و قابل استفاده دیگران قرار گرفته است.

پوشالهای چوبی همان طور که از نامش پیداست از جنس چوب روسی است و از پر استفاده ترین‌ پوشالها در ایران محسوب می شود، که این نوع پوشالها قدرت جذب بالایی از آب را دارا اند و می توانند بهترین انتخاب و مناسب ترین گزینه برای کولر باشند. کولرها و وسایل نصب آن گران هستند ولی می توان قیمتهای کمتری از آنها را در بازار پیدا و تهیه کرد، اما باید این هم در نظر داشته باشید که کیفیت و جنس آن ممکن است به اندازه دیگر کولرها نباشد. در‌ حد امکان سعی داشته باشید بهترین آنها را خریداری کنید چرا که شما لایق بهترینها هستین.

 

پوشال سلولزی کولر

در ایران مصرف انواع کولر آبی به طور فراوان می باشد که اندازه های مختلفی دارد و امروزه پوشال سلولزی کولر نیز مورد استفاده قرار گرفته است، پوشالها انواع مختلفی دارند که با تناسب اندازه کولر مورد استفاده قرار می گیرند در واقع کولرها هم با توجه به نوع مصرف بکار برده می شوند. اگر شما بخواهید که یک فضای بزرگ را خنک نگه دارید می بایست یک کولر بزرگ را تهیه فرمایید و حتی برای کارخانه ها باید کولر صنعتی را مورد استفاده قرار داد زیرا این کولرها دارای فشار باد بسیار زیاد می باشند و جریان باد بسیار بزرگی را وارد فضا می کنند، بنابراین برای تمام کولرها با هر اندازه ای انواع پوشال تولید می شود. پوشالهای سلولزی دارای چند نوع می باشند به این صورت که مرسوم ترین و بیشترین پوشالها، پوشالهای موجدار می باشد که جریان آب بیشتری را وارد خود می گردانند.

بسیس

 

پوشال کولر 3500

یکی از مهم ترین مواردی که باید در زمان استفاده از کولرهای ابی باید به ان توجه کنیم تمیز کردن مداوم این نوع کولر است تا پوشال کولر3500  و موتور کولر عمر بالاتری داشته باشند اما یک سوال مهم در تمیز کردن این کولرها این است که چگونه پوشال کولر را تمیز کنیم ؟ یا این که روش صحیح تمیز کردن پوشال و بخشهای مختلف کولر چگونه است؟

به طور ساده بهترین روش که باعث می شود کولر شما به خوبی کیفیت روز اول برای شما کار کند به این صورت است که دریچه کولر را باز کنیم، پوشالها را باز کنیم، تمام بدنه را بشوریم، قطعات داخل کولر مانند موتور را روغن کاری کنیم، پمپ ال را بررسی کنیم،دینام را کنترل و بررس کنیم، تسمه را بررسی و در صورت پوسیدگی تسمه کولر را تعویض کنید.

و پوشالهای نو کولر را ببندید و برزنتهای کولر را کنترل کنید تا کولری به خوبی کولر تازه خریداری شده برای شما کار کند. البته حتما در زمان تمیز کردن به قطع بودن برق کولر توجه کنیدو به خاموش بودن کولر اطمینان نکنید زیرا باعث برق گرفتگیهای بسیار بدی می شود و به دلیل رسانا بودن آب بسیار ممکن است با کوچکنید روزنه و لختی سیم باعث برق گرفتگی شود.

یبل

این مطلب رپرتاژ آگهی می باشد و سایت رصدورزشی هیچ مسئولیتی بابت آن ندارد

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ