رپرتاژ آگهی/

راه اصلی کسب ثروت پس از سال ها کشف شد

کدخبر : 30770

یکی از اصلی ترین راهی که شما را در کشور به درآمد بالا می رساند این است که بتوانید نیاز های روزانه برخی از افراد را به خوبی تامین کنید که در این مورد باید بدانید که انواع ادوات کشاورزی از جمله بیل تراکتور دست دوم از مهم ترین نیاز های کشاورزان است که با تامین آن به ثروت می رسید.

بیل تراکتور دست دوم

یکی از مهم ترین وسایل کشاورزی بیل تراکتور دست دوم است و رایج ترین بیل لودری جلو تراکتوری موجودی که استفاده می کنند از نوع دست دوم قدیمی کوچک است و در ادامه می خواهیم قیمت خرید، خواص، کاربرد و مصارف بیل تراکتور را با یک دیگر به طور کامل بررسی کنیم و هر کدام را به طور کامل توضیح دهیم.

روزانه به طور زیاد و قابل توجهی بیل تراکتور در سطح کشور تولید می شود و به همین منظور نیز کارخانه و مراکز تولیدی زیادی در سطح کشور در زمینه تولید بیل تراکتور در حال فعالیت هستند و سعی دارند تا بیلهای جلوی تراکتور را به بهترین کیفیت تولید و به دست مصرف کنندگان اصلی برسانند.

کشور ما یکی از بهترین تولید کنندگان انواع بیل جلو تراکتور در جهان است و همین امر سبب شده است تا علاوه بر رفع کامل نیازهای بازار داخلی، تولیدیهای بیل جلو تراکتور سالانه حجم زیادی بیل تراکتور را به کشورهای دیگر صادر کنند و فعالیت مستمری در بازارهای خارجی این وسیله داشته باشند.

 

بیل لودری تراکتور

برای خاکبرداری می توان از بیل لودری تراکتور دست دوم فیات استفاده نمود که هزینه کمتری نسبت به مدلهای نو و شرکتی دارد اما کیفیت و کارایی آنها ممکن است با توجه به گذشت زمان کم شده باشد و خرید آن به صرفه نباشد و بتوانید با کمی هزینه بیشتر یک بیل نو تهیه نموده و سالهای با آن در مزرعه یا کارخانه استفاده نمایید و برایتان کار کند.

در ایران کارخانه بیل بکهو تراکتور در مدل و اندازه مختلف تولید می شود که با توجه به نیاز محیط می توان آنرا تهیه کرد. اتصال بیل لودری تراکتور زمانی انجام می شود که قصد دارید کاری انجام دهید و در زمانی که به آن احتیاجی نیست آنرا جدا کرده و کارهای دیگر می توان انجام داد.

کاربرد بیل لودری همچون بیل جلو عقب برای جمع کردن سنگ و برف روبی، خاک صاف کن، لیفتراک و بارگیری کود حیوانی استفاده می شود و برای کار با آن باید متصدی یا اپراتور دارای گواهینامه تراکتور باشد.

دذر

بیل لودری جلو تراکتوری

بیل لودری جلو تراکتور مشخصات و ویژگی‌های به‌خصوص و منحصر به فردی دارد و در واقع این گونه بین ها هم سایز های مختلف و متفاوتی دارند و همچنین انواع متفاوتی دارند.

برخی از انواع بیل تراکتور به گونه ای ساخته شده اند که مخصوص شدن زمین های کشاورزی و همچنین حفاری مکان هایی برای لوله کشی آب و فاضلاب مورد استفاده قرار می‌گیرند و اینگونه بیمه‌های جلوی تراکتور به صورت دندان دار و چنگ دار می باشند چرا که باید بتوانند به خوبی زمین‌های کشاورزی را شخم بزند.

همچنین بیل های لودری جلوی تراکتور از آهنگ های مختلف و متفاوت ساخته شده اند ولی معمولاً جنس این گونه ها فولادی بوده که بسیار با کیفیت و پرقدرت میباشد و در صورت استفاده مداوم دچار آسیب و صدمه این به تراکتور می‌شود و همچنین خود اینگونه اینها هم هیچ آسیب و صدمه نمی بینند.

ئذد

این مطلب رپرتاژ آگهی می باشد و سایت رصدورزشی هیچ مسئولیتی بابت آن ندارد

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ