کدخبر : 9649

مشکلات سایت، اختلالات فرآیند ثبت نام و تغییر قوانین ثبت نام باعث شد احتمال تمدید مهلت ثبت نام مطرح شود

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی: مشکلات سایت، اختلالات فرآیند ثبت نام و تغییر قوانین ثبت نام باعث شد احتمال تمدید مهلت ثبت نام مطرح شود.

 


جهت ثبت نام برای دریافت خودرو اینجا کلیک کنید


 

 

 با نزدیک شدن به پایان مهلت  ثبت نام  برای فروش فوق‌العاده و مشکلاتی که در فرآیند ثبت نام  اینترنتی  به وجود آمده عده‌ای انتظار تمدید مهلت ثبت نام دارند. چنین تصمیمی نیاز به مصوبه کمیته  خودرو  دارد که از زیر مجموعه‌های ستاد تنظیم بازار است. در جلسه این هفته ستاد  تنظیم بازار  که صحبتی از تمدید مهلت ثبت نام مطرح نشد. پیگیری‌های ما از منابع آگاه هم نشان می‌دهد در کمیته خودرو چنین موضوعی مطرح نشده و تا به امروز برنامه‌ای برای تمدید مهلت ثبت نام ندارند چرا که شنبه زمان قرعه کشی برای خودروهاست.
 

ثبت‌نام در قرعه‌کشی ایران خودرو و سایپا تمدید می‌شود؟

مشکلات سایت، اختلالات فرآیند ثبت نام، تغییر قوانین ثبت نام و مواردی از این قبیل دلایلی بود که باعث شد احتمال تمدید محلت ثبت نام مطرح شود، اما برنامه‌های فشرده و پشت سر هم وزارت صمت و تاریخ‌های فشرده از پیش تعیین شده در نهایت باعث شد تا این مشکلات دلیل کافی برای تمدید این فرآیند نباشند.

آمار ثبت نام به ۵ میلیون نفر رسید

بنا بر آخرین ارقام اعلامی آمار ثبت نام به ۵ میلیون نفر رسیده است که یعنی به ازای هر ۲۰۰ نفر یک خودرو وجود دارد؛ قرعه کشی روز شنبه انجام خواهد شد که برندگان فرآیند و تاریخ تحویل خودرو را مشخص خواهد کرد. برندگان  قرعه کشی  ۴۸ ساعت برای واریز وجه کامل خودرو فرصت خواهند داشت و تنها یک میلیون تومان از نرخ نهایی برای زمان تحویل سند باقی خواهد ماند.

منبع: رکنا

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه