کدخبر : 9259

رئیس سازمان بهزیستی کشور از پرداخت کمک هزینه ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومانی بین ۸۵ هزار نفر از مددجویان بهزیستی خبر داد.

یارانه یا سوبسید (به فرانسوی: subvention) شکلی از کمک مالی است که به یک تجارت یا بخش اقتصادی پرداخت می‌شود؛ یا به عبارت دیگر اعطاء کمک مالی به روی یک کالا یا خدمتی که به مردم داده می‌شود جهت افزایش رفاه عمومی جامعه.یارانه سود اقتصادی است که معمولاً دولت‌ها به تولیدکنندگان کالا برای تقویت بازار رقابتی کشورها پرداخت می‌کنند و این یارانه‌ها ممکن است مستقیم یا غیرمستقیم باشد.همچنین یارانه‌ها به دو نوع یارانه‌های صادراتی و یارانه‌های داخلی کشورها تقسیم می‌شوند.

 


صیغه موقت پسر ایرانی با دختر ۷ ساله لو رفت + فیلم (+۱۸)


 

 

به گزارش رصد ورزشی: وحید قبادی دانا در جمع خبرنگاران با بیان اینکه همزمان با ولادت امام حسن و انجام فعالیت‌ها در پویش همدلی مؤمنانه برای ٨۵ هزار نفر از افراد کمک هزینه معیشتی به حسابشان واریز شد، گفت: این مبلغ از ٣٠٠ تا ۵٠٠ هزار تومان برای هر خانوار بوده است.

وی با بیان اینکه مجموعا ٣٠ میلیارد تومان در این حرکت خیر برای خانوارهای جامعه هدف بهزیستی پرداخت شده است، اظهار کرد: تقریبا ۶٠ هزار خانوار از این ٨۵ هزار خانوار، افراد دارای معلولیت داشتند و ٢۵ هزار خانوار دیگر کودکان دارای سرپرست غیر مؤثر یا زنان سرپرست خانوار نیازمند بودند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: این کمک‌ها با مساعدت مالی بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام انجام شده است. بنیاد مستضعفان مبلغ ٢٠ میلیارد تومان و ستاد اجرایی فرمان امام‌ هم ١٠ میلیارد تومان متقبل شدند. در پویش همدلی مؤمنانه هم تعداد زیادی از مردم شرکت کردند و کمک‌های نقدی و غیر نقدیشان را در استان‌های مختلف جمع‌آوری کرده و در اختیار جامعه هدف بهزیستی قرار دادند.

قبادی دانا افزود: در این پویش مبلغ ۵٠ میلیارد نقدی و غیر نقدی جمع‌آوری و بین نیازمندان توزیع شده است. تقاضا داریم تا مردم کمک‌های نقدیشان را به حساب مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی واریز کنند و کمک‌های غیر نقدی را به دفاتر استانی و شهرستانی تقدیم کنند تا براساس جدول زمان‌بندی بین خانواده‌های جامعه هدف توزیع شود.

 

منبع: شمانیوز

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  • ولی صادقی
   1

   سلام ایااین یارانه به من فقیرتعلق نمیکیره

  • هاجرکرمی دواب
   0

   بخدا نیاز دارم

  • امیر سادات
   0

   بیمه بیکاریمون مالید اره سه ماهه بیکارم

  • مصطفی قنبری ویگی
   1

   سلام من از زندان تازه آمدم بیرون نه کسی رادارم نه روم میشه بیام ثپت نام کنم بخاطره مهریه ونفقه درزندان بودم بیکارم چرا به من تعلق نمی گیره ۳روزیه وعدهچیزی پیدا میکنم بخورم چرا به من تعلق نمی گیره لطفا برسی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • سید رضا سرابی
   0

   سلام . یارانه شرعا و قانوناحق همه مردم و وظیفه دولته اونم تو این شرایط بحرانی تحریم نه اینکه با قلدری بیفتین به جون مردم ضعیف و قطع کنین اونم در حق یک معلم بازنشسته و خانواده ش که سی سال در حقش ظلم کردین و بعد از نه سال بازنشستگی با حقوق بخور نمیر و زیر خط فقر . یه خورده مرد باشین . یه ذره وجدان هم خوب چیزیه

  • یاس
   0

   با اینکه نزدیک به یکماه از پرداخت وام یک میلیونی میگذره ولی متاسفانه هنوز برای نظامیان واریز نشده

  • مهسا
   0

   آیا این وام به زنان سرپرست خانوار که ازهیچ جایی حمایت نمیشن تعلق می‌گیرند واقعا مااحتیاج داریم

  • ابوالفضل
   0

   مددکار ها هم فقط باشن حمال
   خدایی نکرده توجه نکنید بهشون

  • معصومه افغانی پور
   2

   سلام کجابنده یه فرزندیتیم دارم تحت پوشش بهزیستی هستم ازاین خبرهاماندیدهیچ پولی به حساب مانیومده

  • ناشناس
   0

   فقط حرفشو میزنن. هر وقت دادن اون موقه شرطه

  • صادقی
   0

   سلام چرابه مددجویان کمیته واریزنمیکنید؟

  • اکبر سندی
   0

   اچ مرحله پول واریز نشد

  • مهسا
   0

   من زن سرپرست خانوار هستم بدون هیچ حمایت ازهیچ سازمانی پس چرا برامن نریختن این پولو محتاج تراز امثال ماهم هست

  • مهسا
   0

   من یک زن سرپرست خانوار م بدون هیچ کمک مالی ازهیچ ارگانی باحقوق فروشندگی پس چرابرای من نریختن کی بیشتر از مااحتیاج داره  آنچه دیگران میخوانند :
   ‍‍‍
   روی خط رسانه