کدخبر : 8593

نرخ سود ۱۲ درصد وام یک میلیون تومانی برای متقاضیان حذف شده است و تا روز قبل از شروع ماه رمضان به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود؛ همچنین ثبت‌نام برای متقاضیان از طریق پیامک انجام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی:  رئیس‌جمهور در روز ۱۸ فروردین ماه گفته بود: تسهیلات با نرخ ۱۲ درصد در نظر گرفته‌ایم که مدت زمان بازپرداخت آن ۲۴ ماه (دو سال) است و چند ماه هم تنفس داده می‌شود و آنها بازپرداخت را از مهر ماه ۹۹ شروع خواهند کرد.

 


* فوری / جهت ورود به سامانه ثبت نام وام اینجا کلیک کنید .... 


 

اما در جلسه امروز ستاد اقتصادی دولت مقرر شد که سود ۱۲ درصدی وام یک میلیون تومانی کرونا که قرار است برای یارانه‌بگیران واریز شود را دولت برعهده بگیرد.

 

رئیس‌جمهور در این خصوص گفت: قرار شد وام یک میلیون تومانی به صورت قرض الحسنه پرداخت شود و سود وام را دولت پرداخت کند؛ بنابراین مردم همان یک میلیون تومان را پس می‌دهند.

 


* فوری / جهت ورود به سامانه ثبت نام وام اینجا کلیک کنید .... 


 

 

پس از این اظهارات رئیس کل بانک مرکزی در خصوص شرایط جدید وام یک میلیون تومانی در صفحه ایسناگرامی خود نوشت: با قبول پرداخت مابه التفاوت نرخ ۱۲ درصد با وام قرض الحسنه، توسط دولت مقرر شد وام پرداختی به همه خانوارهای یارانه‌بگیر به صورت قرض‌الحسنه و ۳۰ ماهه باشد.

 

متقاضیان چگونه ثبت‌نام کنند؟

همتی همچنین در خصوص نحوه ثبت‌نام متقاضیان گفت: با انجام پروسه ثبت نام و اعلام درخواست تمایل سرپرستان خانوار مبنی بر استفاده از این وام در پاسخ به پیامک ارسالی وزارت رفاه انشالله تا روز قبل از شروع ماه مبارک رمضان وام یک میلیون تومانی خانوارهای یارانه بگیر از طریق بانک‌های عامل خود به حسابشان واریز خواهد شد.

 

بنابراین طبق جلسه امروز دولت، نرخ سود ۱۲ درصد وام یک میلیون تومانی برای متقاضیان حذف شده است، مدت زمان بازپرداخت آن ۳۰ ماهه و تا روز قبل از شروع ماه رمضان به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

 

 

در خصوص نحوه ثبت درخواست نیز طبق سخنان امروز رئیس کل بانک مرکزی، پیامکی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای سرپرستان خانوار ارسال می‌شود و متقاضیان از این طریق درخواست خود را به وزارت کار اعلام می‌کنند.

 

 

منبع: تجارت نیوز

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

 • خانم فرهانیان
  1

  سلام شوهرم سیم کارتش بنام منه میشه پیامک بفرستم یان چون گفتیدپیامک که ارسال میکنیدسیم کارت بنام سرپرست باشه؟؟؟؟؟

 • ناشناس
  1

  خدا کنه ک ب همه بدن وام رو

 • زهرا تقدیسی مردان
  0

  سلام خوبین خودم سرپرست خانوارم ای خطمم بنام خودم هستش با ی مادر مریض مستاجرم شدید نیاز دارم خودمم ناراحتی قلبی دارم با تشکر از شما آقای روحانی

 • ناشناس
  0

  متولد1342 بیکار یارانه مو قطع کردین کوفتم نمیدین بهم دست از سر کچلمون بردلرید

 • ناشناس
  0

  اینجور که به نظر میرسه میخوان بپیچونند چون میگن ثبت نام کنید یارانه بگیران همه ثبت نام هستم نیازی نیست به ثبت نام

 • صالح کعب
  0

  حال بزاربدن تو که میگی سیم کارت به اسم شوهرته انگار الان
  فقط منتظر تونند بابا این حرفها چیه

 • ناشناس
  0

  اون یک میلیون که چیزی نمیشه تواین گرونی چیکار کنی به کدوم زخم بزنی بخوره توسرتون سود نمیگیرید خیلی کار کردین یک میلیون میدین پسشم میگیرید میخوام چیکار

آنچه دیگران می خوانند:
  ‍‍‍
  روی خط رسانه