کدخبر : 8508

نژاد بهرام از تهیه فهرستی از اقشار کم درآمد برای ارائه به وزرات رفاه جهت پرداخت وام ۱۲ میلیون تومانی خبر داد.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی :  زهرا نژاد بهرام  عضو هیئت رئیسه  شورای شهر تهران، در تشریح آخرین جزئیات کمک به اقشار آسیب دیده از شیوع  ویروس  کرونا در  پایتخت  از سوی مدیریت شهری گفت: وزارت تعاون،  کار و رفاه اجتماعی  بر اساس مصوبه  هیئت دولت  قرار است وام‌های ۱۲ میلیون تومانی را با سود ۱۲ درصد و  تنفس  ۴ ماهه به خانواده‌های آسیب دیده ناشی از شیوع ویروس کرونا و اقشار کم  درآمد  پرداخت کند.

 


فوری// جهت دریافت این وام اینجا کلیک کنید


 

 

وی با بیان اینکه ما در مدیریت شهری مذاکراتی را انجام دادیم و در مذاکره‌های انجام شده اعلام کردیم و فهرستی نزدیک به هزار و ۵۰۰ نفر تهیه کردیم که در آن اسامی اقشار کم درآمد و دستفروشان نیز احصاء شده است، افزود: نکته قابل توجه این است که این لیست از طریق ۶۰ دفتر خدمات نوسازی در مناطق پایتخت تهیه شده است.

 

عضو  شورای شهر تهران  با تأکید بر اینکه دفاتر نوسازی  شهرداری تهران  در مناطق بافت فرسوده هستند، گفت: با توجه به این نکته بسیاری از خانواده‌های کم درآمد و اقشار ضعیف در بافت فرسوده پایتخت هستند و لیست افراد نیازمند در دفاتر نوسازی مناطق از منطقه ۱ تا ۱۶ که از گلابدره آغاز و به جوادیه می‌رسد، احصاء شده است.

 


فوری//*‌ جهت دیدن تصاویر +۱۸ به دختر تجاوز شده اینجا کلیک کنی


 

 

نژادبهرام گفت: در حال حاضر فهرست نیازمندان منطقه ۱۶ آماده شده و ما از طریق  شهرداری  تهران فهرست هزار و ۵۰۰ نفر از آن‌ها را در اختیار وزارت رفاه قرار دادیم، اما فهرست تهیه شده کد ملی نداشت و قرار شد پس از ثبت کد ملی مجدد فهرست اسامی به  وزارت رفاه  ارسال شود.

 
 

عضو  شورای شهر  تهران تصرحی کرد: این اقدام گامی برای کمک هدفمند به اقشار کم درآمد و ضعیف  جامعه  است که با شیوع کرونا وضعیت معیشت آن‌ها در تنگنا قرار گرفته است که از سوی مدیریت شهری شهرداری تهران تعقیب می‌شود.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه