از افزایش حقوق بازنشستگان چه خبر؟ | این بازنشستگان تا آخر امسال منتظر واریزی باشند

کدخبر : 35969

هنوز تعداد زیادی از بازنشستگان کارگری موفق به دریافت وام ضروری نشده‌اند اما بسیاری از انها تا پایان امسال وام را دریافت می‌کنند.

 

 

رصد ورزشی: از افزایش حقوق بازنشستگان چه خبر؟ افزایش حقوق بازنشستگان فعلا اجرایی نشده است. طرح افزایش حقوق بازنشستگان فعلا به صورت قطعی اعلام نشده است.

هنوز تعداد زیادی از بازنشستگان کارگری موفق به دریافت وام ضروری نشده‌اند اما بسیاری از انها تا پایان امسال وام را دریافت می‌کنند.

بر اساس اعلام سازمان تأمین اجتماعی ۱۷۷ هزار فقره وام به بازنشستگان تامین اجتماعی از ابتدای سال تاکنون پرداخت شده و با توجه به اینکه مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی بارها در مصاحبه‌های خود اعلام کرده که امسال ۴۰۰ هزار بازنشسته وام ۱۲ میلیون تومانی می‌گیرند با این حساب درحال‌حاضر بیش از ۲۲۰ هزار بازنشسته در نوبت دریافت وام خود هستند.

پیش از این، علی دهقان‌کیا (رئیس کانون بازنشستگان کارگری تهران) در ارتباط با آخرین آمار پرداخت وام قرض‌الحسنه به بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی گفته بود بنا بر آخرین گزارشی که از کانون بازنشستگان دریافت شده است در کل کشور ۱۷۰ هزار نفر و در تهران بالغ بر ۳۰ هزار نفر وام خود را دریافت کرده‌اند.

از قرار، رقم وام پرداختی ۱۲ میلیون تومان بوده و ثبت نام و پرداخت به سایر بازنشستگان و متقاضیان تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ