سهام عدالت | اخبار سهام عدالت | سود سهام عدالت | فروش سهام عدالت | وام سهام عدالت

جاماندگان زنجانی سهام عدالت در دام کلاهبرداران جا ماندند!

کدخبر : 20932

مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان زنجان گفت: ثبت‌نام انجام شده از جاماندگان سهام عدالت، کلاهبرداری و غیرقانونی است.

سهام عدالت: معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی کشور درخصوص جاماندگان سهام عدالت که زیر پوشش این سازمان قرار دارند، گفت: همه مددجویان زیرپوشش سازمان بهزیستی دارای سهام عدالت خواهند شد.
 
 

سهام عدالت: سید مرتضی حسینی با بیان اینکه همه مددجویان زیرپوشش سازمان بهزیستی دارای سهام عدالت خواهند شد، گفت: طبق قانون سهام عدالت باید با اولویت اقشار ضعیف و مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی به افراد تعلق گیرد، در این مورد سازمان بهزیستی جلسه‌ای را با سازمان خصوصی برگزار و آمارها را در این زمینه به روز رسانی کرد و بر این اساس همه مددجویان سازمان بهزیستی سهام عدالت می‌گیرند.

انتشار برخی اخبار مبنی بر آغاز ثبت‌نام مشمولان جدید سهام عدالت را تکذیب و اظهار کرد: هنوز ساز و کار و فرآیندهای اجرایی این طرح مشخص نشده است، به طوری‌که واجدان شرایط باید منتظر اطلاعیه‌های رسمی مراجع ذیصلاح در این زمینه باشند.

 

وی افزود: متاسفانه در روزهای اخیر برخی افراد سودجو در زنجان با اعلام آغاز ثبت‌نام جاماندگان سهام عدالت، مبالغی را از افراد دریافت کرده‌اند که مردم نباید در دام این گونه کلاهبرداران گرفتار شوند.

این مسئول ادامه داد: شهروندان توجه داشته باشند که آغاز ثبت‌نام جاماندگان و نوزادان تازه به دنیا آمده هنوز اعلام نشده و متقاضیان منتظر اعلام از منابع رسمی باشند.

به گزارش ایسنا، در استان زنجان 792 هزار نفر مشمول سهام عدالت هستند که از این تعداد 411 هزار نفر روش مستقیم و 381 هزار نفر نیز روش غیرمستقیم را انتخاب کرده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه