افزایش 75 درصدی حقوق کارمندان بعد از انتخابات

کدخبر : 16430

حقوق کارمندان دولت 25 درصد در سال 1400 نسبت به سال 1399 در لایحه بودجه افزایش یافته است که بیانگر افزایش یک چهارم به حقوق های سالیانه است

به گزارش رصدورزشی، حقوق کارمندان دولت 25 درصد در سال 1400 نسبت به سال 1399 در لایحه بودجه افزایش یافته است که بیانگر افزایش یک چهارم به حقوق های سالیانه است.

 

شنیده ها از این حکایت دارد که پیرو نامه  محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به رئیس جمهور در خصوص تصویب فوق العاده ویژه 50 درصدی کارمندان در سال 1400 البته بعد از روی کار آمدن دولت آینده،  حقوق کارمندان  عملا 75 درصد افزایش خواهد یافت.​

 

بررسی جزئیات افزایش  حقوق کارمندان  در سال 1400 نشان می دهد که در عمل افزایش حقوق کارمندان  دولت شامل فوق العاده ویژه و افزایش حقوق سالیانه به میزان مجموعا تا 75 درصد بوده است.

 

حقوق  کارمندان دولت 25 درصد در سال 1400 نسبت به سال 1399 در لایحه بودجه افزایش یافته است که بیانگر افزایش یک چهارم به حقوق های سالیانه است، اما  تورم  نزدیک به 50 درصدی رسمی و تورم بالاتر در سبد مواد غذایی خانوارها باعث شد تا بحث بر سر افزایش بیشتر حقوق کارمندان ادامه پیدا کند و افزایش های جدید تحت عنوان فوق العاده ویژه طبقه بندی شود.

 

هم اکنون خبر می رسد که پیرو نامه محمد شریعتمداری به  حسن روحانی  ، فوق العاده ویژه 50 درصدی کارمندان تصویب شده و باید شاهد افزایش حقوق قابل توجه کارمندان در سال 1400 باشیم که البته چک آن برای دولت بعد صادر می شود و تعهدی برای دولت دوازدهم ایجاد نمی کند.

 

 اگر دو رقم 25 درصد و 50 درصد را جمع بزنیم شاهد افزایش 75 درصدی حقوق کارمندان دولت خواهیم بود که البته هنوز مشخص نشده است آیا این دو رقم با هم جمع زده می شوند یا جانشین هم خواهند شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی