قیمت خودرو در بازار 26 خرداد + جدول

کدخبر : 16409

بر اساس معاملات انجام شده امروز ( 26 خرداد 1400 ) قیمت خودرو در بازار آزاد نسبت به روز های قبل با تغیراتی همراه بوده است.​

قیمت خودرو | بر اساس معاملات انجام شده امروز ( 26 خرداد 1400 ) قیمت خودرو در بازار آزاد نسبت به روز های قبل با تغیراتی همراه بوده است.​ در ادامه قیمت خودرو را در جدول زیر مشاهده می کنید.

 

با نزدیک شدن به تعطیلات آخر هفته خرید و فروش در بازار خودرو به حداقل رسیده است و نوسانات قیمتی در این بازار نیز در نسبت با روز‌های گذشته کاهش چشمگیری داشته است.نوسانات قیمتی در چند روز اخیر در بازار خودرو به حداقل رسیده است با این وجود برخی از خودرو‌ها کماکان در حال پیشروی در مسیر افزایشی هستند که از میان آن‌ها می‌توان به پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۹۹ اشاره کرد که قیمت آن از ۱۹۸ میلیون تومان در روز گذشته به ۲۰۰ میلیون تومان رسیده است.​

 

در میان سایر خودرو‌های گروه پژو پارس ساده مدل ۹۹ نیز یک میلیون تومان گران شده است و از ۲۲۷ میلیون تومان روز گذشته به قیمت ۲۲۸ میلیون تومان رسیده است؛ در میان این افزایش قیمت‌ها در بین خودرو‌های این گروه پژو ۲۰۷ اتوماتیک مدل ۹۹ در این مدت ۳ میلیون تومان ارزان شده است و در حال حاضر ۳۹۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

 

در بین سایر خودرو‌های موجود در بازار نوسانات قیمتی خیلی کم اتفاق افتاده است و به عنوان مثال در بین خودرو‌های گروه تیبا تنها تیبا صندوقدار sx دوگانه سوز روز گذشته گران شده است و به قیمت ۱۲۶ میلیون تومان رسیده است و خودرو‌های دنا نیز از نوسانات قیمتی در امان بودند.

 

خودرو‌های گروه سمند نیز روز گذشته نوسان قیمتی نداشته اند و تنها سمند lx ef ۷ این گروه در این مدت افزایش قیمت داشته است و در حال حاضر به قیمت ۲۵۳ میلیون تومان رسیده است.

 

در بازار خودرو‌های مونتاژ نیز روز گذشته آرامش نسبی برقرار بوده است و خودرو سیتروئن سی ۳ از ابتدای هفته تاکنون بر روی قیمت ۸۴۰ میلیون تومان ثابت مانده است و روند رفت و برگشتی قیمت خودرو سوزوکی گراند ویتارا نیز در این روز‌ها متوقف شده است و این خودرو ۹۹۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

 

خودرو‌های مونتاژ گروه پژو نیز روز گذشته از نوسانات قیمتی در امان بودند و پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۸ و ۹۹ به ترتیب ۸۰۰ و ۸۸۵ میلیون تومان قیمت خورده است.

 

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:

 

dara-hayai-23

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی