جزئیات پرداخت وام 70 میلیونی تهرانی ها

کدخبر : 16386

مصوبه اخیر ستاد ملی کرونا مهلت ثبت نام اشخاص واجد شرایط برای دریافت تسهیلات کمک ودیعه اجاره مسکن تا پایان شهریور ماه 1400 تمدید شده است.

به گزارش رصدورزشی، مصوبه اخیر ستاد ملی کرونا در خصوص مهلت ثبت نام اشخاص واجد شرایط برای دریافت تسهیلات وام اجاره مسکن تا پایان شهریور ماه 1400 تمدید شده است. همچنین این وام با سود و بهره 13 درصد به مستأجران پرداخت می‌شود. بر این اساس قسط وام هفتاد میلیونی حدود 2.3 میلیون تومان خواهد بود.

 

 

سقف مبلغ این تسهیلات برای کلانشهر تهران 70 میلیون تومان، سایر کلانشهرها 40 میلیون تومان و سایر شهرها 25 میلیون تومان تعیین شده که نسبت به وام ودیعه سال گذشته به ترتیب 20، 10 و 10 میلیون تومان افزایش یافته است. در ادامه مصوبه ستاد ملی کرونا آمده است: « شرایط و مقررات مترتب بر این تسهیلات در سال 1399، در سال جاری نیز به قوت خود باقی است. تا سقف مبلغ 10 هزار میلیارد تومان از بسته تسهیلات کرونایی، در سال 1400 به پرداخت تسهیلات برای این موضوع اختصاص داده می‌شود.»

 

همچنین این وام با سود و بهره 13 درصد به مستأجران پرداخت می‌شود. بر این اساس قسط وام هفتاد میلیونی حدود 2.3 میلیون تومان خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی