افشاگری جنجالی همتی علیه روحانی

کدخبر : 16327

یکی از نامزد انتخابات ریاست جمهوری به نام همتی علیه دولت روحانی افشاگری هایی کرد. در ادامه سخنان عبدالناصر همتی را می خوانید.

به گزارش رصدورزشی، یکی از نامزد انتخابات ریاست جمهوری به نام همتی علیه دولت روحانی افشاگری هایی کرد. در ادامه سخنان عبدالناصر همتی را می خوانید.

 

 

سایر سوابق اجرایی: 

 • سفیر ایران در چین

 • کارشناس رسمی دادگستری

 • عضو کمیته اقتصادی شورای عالی امنیت ملی در زمان حسن روحانی به مدت 5 سال

 • رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و رئیس شورای عالی بیمه

 • مسوول کمیته اقتصادی جهاد دانشگاهی

 

او تألیفات و پژوهش‌های زیادی در رشته اقتصاد دارد از  که مهم‌ترین آن‌ها می توان به کتاب «اقتصاد کلان، مقدمه‌ای بر سیاست‌های پولی و مالی» اشاره کرد. این کتاب چهار بار تجدید چاپ شده‌است. کتاب‌های «توسعه اقتصادی»، «مشکلات اقتصادی جهان سوم» و «اقتصاد نفت» نیز از تألیفات اوست.

 

سایر تالیفات و ترجمه ها:

 • مبانی نظری و عملی بیمه، ترجمه، چاپ اول، ۱۳۸۱، انتشارات بیمه مرکزی ایران

 • اقتصاد انرژی تألیف چاپ اول ۱۳۸۳ انتشارات مؤسسه مطالعات بین‌المللی انرژی

 

 

عبدالناصر همتی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در فیلم تبلیغاتی خود گفت: در هیئت دولت، از چهار ساعتی که وقت داریم، سه ساعت آن خبر و بیهوده است، از یک ساعتی هم که تصمیم می‌گیریم، بیش از ۳۰ درصد مصوبات اجرا نمی‌شود.

 

همتی تاکید کرد: برخی وعده‌های نامزدهای انتخابات عوام‌فریبی است و از نظر من شدنی نیست زیرا اطلاعی از وضعیت کشور ندارند.

 

وی گفت: من که از وضعیت کشور اطلاع دارم و می‌گویم این وعده‌ها عملی نمی‌شود، برای این است که همین ماه گذشته(اردیبهشت) برای پرداخت حقوق [کارمندان دولت] از تنخواه بانک مرکزی استفاده شد.

 

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: وقتی به موجب قانون، برای پرداخت حقوق از تنخواه بانک مرکزی استفاده می‌شود، مفهوم آن این است که کشور برای هزینه‌های جاری و روزمره مشکل بودجه دارد

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  ‍‍‍
  روی خط رسانه
  تبلیغات متنی