کدخبر : 14127

احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پیامی توییتری، نام یکی از افراد موجود در لیست دریافت کنندگان ارز دولتی را فاش کرد.

احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پیامی توییتری، نام یکی از افراد موجود در لیست دریافت کنندگان  ارز دولتی  را فاش کرد.

 

این نماینده مجلس با بیان اینکه پیشنهاد کوپنی شدن  کالاهای اساسی  را برای دسترسی عموم مردم و با قیمت مناسب ارائه داده بود و اما معمولاً با مخالفت دولتی‌ها مواجه شده است، گفت: چون این ارز ۴۲۰۰ تومانی مختص افراد خاص است و اجناس آن هم دست مردم نمی رسد. آقای  ‎فرهاد مجیدی  فوتبالیست مشهور ۹ بار درلیست تخصیص ارز دولتی بوده است.

 

او در پاسخ به یکی از کاربران که درباره افشای نام دیگر افراد لیست مذکور پرسیده بود، نوشته است که «آنطور که دیدم، کار افراد دیگر  تجارت  هست، اما اگر بقیه هم از این جنس بودند، حتماً اعلام می‌کنم.»

 

واکنش فرهاد مجیدی به دریافت ارز دولتی

فرهاد مجیدی

 

فرهاد مجیدی در اینستاگرام نوشت: هیچ وقت در ایران شرکت و فعالیت بازرگانی نداشته‌ام و تا به حال حتی یک ریال هم ارز دولتی نگرفته‌ام. علیه این فرد که متاسفانه نماینده مجلس هم هست، اعاده حیثیت و شکایت خواهم کرد.

 

منبع: رکنا 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه