کدخبر : 7914

​تعداد استعفاهای استقلال در طول یک فصل دو رقمی است. رکوردی که می تواند حکایت از عدم مدیریت و اختلاف نظر در این باشگاه داشته باشد.

رصد ورزشی نوشت: استقلال پر استعفاترین فصل خود را سپری کرد. تنها نگاهی به وضعیت مدیریتی در این باشگاه نشان می دهد آبی ها از این حیث رکورد را شکسته و استعفای دو رقمی داشته اند. امیر حسین فتحی، علی خطیر، میرشاد ماجدی، علی فتح الله زاده، بهرام امیری، کامران منزوی، اسماعیل خلیل زاده، عبدالرضا موسوی، هادی مباشری، ستار همدانی، سعید رمضانی همه نفراتی بودند که طی ماه های اخیر از سمت خود استعفا دادند تا رقم استعفا مدیریتی در این باشگاه دو رقمی باشد و استقلال پر استعفا ترین سال خود را سپری کند.

نکته قابل توجه این که همه این استعفاها در مدت سه ماه اخیر رقم خورده. استعفاهایی مثل فتحی، ماجدی، همدانی، امیری..... که به معنای پایان همکاری با این باشگاه بوده و استعفاهایی مثل خلیل زاده که از سرپرستی باشگاه استقلال به عضویت در هیات مدیره تبدیل شده یا استعفایی مثل رمضانی و مباشری که مقطعی بوده و منجر به ادامه همکاری با باشگاه استقلال شده است.

به هر حال تعداد این همه استعفا در استقلال نشان از مشکل مدیریتی در باشگاه استقلال دارد. مشکلاتی که بی تاثیر از اختلاف نظر و مشکلات مالی در باشگاه استقلال نبوده تا یکی از دلایل پر حاشیه بودن استقلالی باشد که مشکلات مالی امروز یقه آن را گرفته است.

حال باید منتظر ماند و دید تغییر و تحولات پیشروی استقلال که البته باز هم می تواند با استعفای برخی از نفرات همراه باشد بالاخره ثبات را به این باشگاه در ماه های آتی می آورد یا نه؟

 

منبع: فوتبالی

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران میخوانند :
    ‍‍‍
    روی خط رسانه