این اتفاق به نفع استقلال است

کدخبر : 14906

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: همه اختیارات دست مدیرعامل است اما در هر حوزه‌ای هرکدام از اعضای هیات مدیره وقت می‌گذارند و به باشگاه کمک می‌کنند.

 

 

مهدی عبدیان در حاشیه مراسم بزرگداشت ناصرحجازی، منصورپورحیدری و جعفرکاشانی اظهار داشت: افتخار می کنم امشب در این مراسم شرکت داشتم. از حجت نظری و همکارانش ممنونم که این مراسم را برگزار کردند و من را هم قابل دانستند و دعوت کردند. سلام و درود می‌فرستم به روح سه عزیز و اسطوره باشگاه استقلال و پرسپولیس که باعث افتخار فوتبال و ورزش کشور ما هستند. افتخار می‌کنم که شاهد تجلیل از عزیزان عرصه هنر و ورزش بودم.

وی در مورد محدود شدن احمد مددی و اینکه آیا رابطه حسنه بین اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال وجود دارد، گفت: اولا بابت اتفاقات دو ماه اخیر از همه اعضای باشگاه مخصوصا هیات مدیره و مدیرعامل تشکر می کنم که زحمت کشیدند و این اتفاقات در بحث بدهی‌های باشگاه، جمع شدن تیم و نقل و انتقالات افتاد. این محدودیت نیست. در حیطه اختیارات هیات مدیره است که بخشی از وظایفش را به مدیرعامل تفویض کند یا نکند. 

عبدیان تصریح کرد: این را همه دوستان از جنبه منفی نگاه می‌کنند، ما چرا مثبت آن را نگاه نمی‌کنیم. الان در اصل یک تیم شده‌ایم. در اصل همه اختیارات دست مدیرعامل است اما در هر حوزه‌ای هرکدام از اعضای هیات مدیره وقت می‌گذارند و به باشگاه کمک می‌کنند که شرایط بهتری رقم بخورد. باید این را ببینیم. الان به جای اینکه یک نفر کار کند، 5-6 نفر کار می‌کنند. باید جنبه مثبت این موضوع را هم ببینیم. اگر این اتفاق افتاده در ماه‌های آینده زمان ثابت می کند که این اتفاق به نفع باشگاه استقلال بوده است.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در مورد حضور آصفی و رفتن شیرکوهی، گفت: ما منتظریم زبده شیرکوهی برگردد. رفتن او قطعی نشده چون مجمع با استعفایش مخالفت کرده، امیدواریم برگردد. قطعا می‌تواند به ما کمک کند قبلا هم به ما کمک کرده است. دکتر آصفی هم از بزرگان است و از قبل در هیات مدیره باشگاه استقلال حضور داشته و استقلالی است. قطعا حضور او مخصوصا در بحث روابط بین‌الملل ما کمک شایانی خواهد کرد.

عبدیان در مورد اضافه شدن نامجومطلق به کادرفنی استقلال عنوان کرد: تا آنجا که من اطلاع دارم محمودفکری هنوز فردی را به ما معرفی نکرده، حیطه کادرفنی و تمام مسائل فنی به عهده سرمربی تیم است. هر نفری را نیاز داشته باشد یا بخواهد چه بازیکن چه مربی، آمادگی داریم شرایطش را برایش فراهم کنیم. فکری کسی را از ما نخواسته، باید کمی به او زمان بدهیم. بالاخره کادرفنی تیم و شرایط فکری و ایده‌هایشان عوض شده، بازیکنانمان تغییر کرده‌اند. محروم و مصدوم داشتیم. تیم هیچ وقت کامل در اختیار او نبوده، ان‌شاالله از این هفته هم اتفاقات خوب می‌افتد و نتیجه می‌گیریم.

وی در خصوص اضافه شدن بازیکن جدید مانند امید ابراهیمی به تیم اظهار داشت: قطعا بازیکن مد نظر ما هست اما از هیچ کس اسم نمی‌بریم. اخلاقم این بوده و در چندوقت اخیر و درمورد بازیکنان قبلی هم فکر می‌کنم ثابت شده که؛ تا با بازیکنی قرارداد نبندیم اسم هیچ عزیزی را نمی‌آوریم تا برای باشگاه خودمان و آن بازیکن حاشیه درست نشود. در شرایط خلی راحت و سکرت مذاکره می‌شود. هر بازیکنی که سرمربی تیم بخواهد با هماهنگی جذب می‌شود.

 

 

منبع: فارس

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی