یک سپاهانی در آستانه پیوستن به استقلال + عکس

کدخبر : 13944

مهرزاد خلیلیان جدیدترین گزینه برای مدیرعاملی استقلال است.

مهرزاد خلیلیان جدیدترین گزینه برای مدیرعاملی استقلال است. باشگاه استقلال همچنان بدون تعیین مدیرعامل و با حضور احمد مددی به عنوان سرپرست به کار خود ادامه می‌دهد و مسئولان تصمیم‌ساز وزارت ورزش، همچنان به دنبال انتخاب و انتصاب یک مدیرعامل مورد وثوق برای آبی‌ها هستند.

در این میان، شایعات زیادی هم به گوش می‌رسد. به عنوان مثال، در همین مدت اندک، شایعه شده بود که یک پیشکسوت به همراه یکی از معاونان وزارتخانه به استقلال می‌آیند و اتفاقی شبیه به مدیریت پرسپولیس رقم می‌خورد. در باشگاه پرسپولیس، جعفر سمیعی از جمله مدیران وزارت ورزش به همراه ابراهیم شکوری وارد تیم مدیریتی شدند. سپس نام‌هایی چون علی نظری‌جویباری، کامران منزوی و همین مددی و دو عضو دیگر هیئت مدیره به عنوان مدیرعامل شنیده شد که انگار هیچ کدام صحت نداشت.

از شب گذشته هم نام مهرزاد خلیلیان مدیرعامل پیشین باشگاه سپاهان و رئیس سابق فدراسیون پزشکی ورزشی بر سر زبان‌ها افتاده و برخی منابع خبری می‌گویند خلیلیان مدیرعامل جدید استقلال می‌شود. باید دید وزارت ورزش روی این گزینه مانور داده یا نام خلیلیان هم مثل سایر نام‌ها، فقط مطرح شده و شایعه‌ای بیش نیست.

 

منبع: پارس فوتبال 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی