کدخبر : 13937

هروویه میلیچ بازیکن کروات استقلال که این روزها در هتل زندگی می‌کند، قصد دارد خانواده‌اش را به تهران بیاورد و به همین خاطر دنبال منزلی می‌گردد که از هر نظر برای اسکان آنها نیز مناسب باشد.

بازیکنان خارجی استقلال پس از ورود مجدد به تهران مجبور شدند برای مدتی در هتل اقامت کنند چون منازل قبلی آنها در اختیار صاحب خانه‌هایشان گذاشته شده بود و باشگاه باید دوباره برای دیاباته و میلیچ آپارتمان اجاره می‌کرد. دوران زندگی هتلی شیخ دیاباته خیلی زود خاتمه یافته و این بازیکن منزل جدید خود را تحویل گرفت ولی هروویه میلیچ همچنان در هتل اقامت دارد.

 

یکی از مسئولان باشگاه پیرامون این مسئله به خبرورزشی گفت: «باشگاه مشکلی برای اجاره خانه ندارد و کارها طبق روال پیش می‌رود ولی مسئله اینجاست که میلیچ تمایل دارد خانواده‌اش را نیز به تهران بیاورد و به همین خاطر دنبال منزلی می‌گردد که از هر نظر برای اسکان آنها نیز مناسب باشد، روی همین اصل وسواس بیشتری برای انتخاب آپارتمان مورد نظرش به خرج می‌دهد که البته از نظر ما هیچ ایرادی هم ندارد. به محض اینکه خانه مورد نظرش را پسندید، اقدامات لازم برای اجاره آن را انجام خواهیم داد.»

 

منبع: خبرورزشی

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی