کدخبر : 13616

​سرمربی آبی‌ها میلاد زکی‌پور را نمی‌خواهد و برای بقیه بازیکنان بی‌انضباط هم خط و نشان کشیده است.

باورکردنی نیست که حتی بازی دوستانه استقلال و چوکا هم دارای حاشیه‌های انضباطی بوده است. چنانکه خبرگزاری‌ها اعلام کرده‌اند، در جریان این مسابقه فرشید باقری و میلاد زکی‌پور به نیمکت‌نشینی اعتراض کرده‌اند؛ آنچه موجبات خشم محمود فکری را فراهم آورده است. سرمربی استقلال هم بعد از پایان مسابقه همه بازیکنان را مرخص کرده، اما به این دو نفر گفته باید دور زمین تمرین بدوند. این شاید اولین دادگاه صحرایی فکری در استقلال بوده باشد، اما آخرین آنها نیست، چرا که این قبیل رفتارها طی سالیان گذشته به شکل عجیبی در استقلال نهادینه شده است.

همین حالا بحران محمد دانشگر و دوستانش با کادر پزشکی باشگاه هنوز حل نشده و کار حتی به قطع همکاری دکتر نوروزی و همکارانش رسیده است. در چنین شرایطی دو بازیکن دیگر به نیمکت‌نشینی در دیدار دوستانه اعتراض می‌کنند که واقعا عجیب است. زکی‌پور که جزو معترضان بوده و حالا در اختیار باشگاه قرار گرفته، حتی قبل از اضافه شدن محمد نادری و میلیچ به تمرین استقلال هم نتوانسته در پست دفاع چپ فیکس شود.

او فصل گذشته را کاملا در سایه میلیچ سپری کرد و طی 24بازی در لیگ و حذفی و آسیا فقط یک پاس گل داد! محمود فکری حالا با اطمینان از بازگشت میلیچ و جذب نادری و کریم‌زاده دیگر نیازی به حضور زکی‌پور نمی‌بیند و او را در اختیار باشگاه قرار داده تا کارهای مربوط به جدایی‌اش انجام شود.

آنچه مسلم است کار فکری برای جمع‌وجور کردن این تیم سخت است. او فعلا تصمیم گرفته گربه را دم حجله بکشد و باید دید با این حرکت قهری اول، موفق شده زهر چشم لازم را از بازیکنانش بگیرد یا نه.

 

 

منبع: همشهری

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه