کدخبر : 13596

این اتفاق کمی عجیب بود به این خاطر که دیدار با چوکای تالش آخرین دیدار دوستانه تیم آبی محسوب می شد و به نوعی محمود فکری در این بازی به تیم اصلی اش میدان داده بود.

این اتفاق کمی عجیب بود به این خاطر که دیدار با چوکای تالش آخرین دیدار دوستانه تیم آبی محسوب می شد و به نوعی محمود فکری در این بازی به تیم اصلی اش میدان داده بود. گویی پیش از این بازی میلاد زکی پور رفتاری از خود بروز می دهد که این رفتار ناراحتی سرمربی استقلال را به همراه داشت و در ادامه محمود فکری حتی به عنوان بازیکن تعویضی به میلاد زکی پور میدان نداد. البته استقلال دیروز شیوه بازی اش را از 3.52 به 4.4.2 تغییر داده بود و با این نفرات به میدان رفت: رشید مظاهری، سیاوش یزدانی، محمدحسین مرادمند، عارف غلامی، مسعود ریگی، داریوش شجاعیان، وریا غفوری، آرش رضاوند، فرشید اسماعیلی، مهدی قایدی و ارسلان مطهری. هم چنین عارف غلامی در نقش مدافع چپ برای استقلال بازی کرد. 

 

گویی محمود فکری توامان از فرشید باقری هم گله مند شد و این بازیکن هم در دیدار با چوکای تالش فرصت بازی پیدا نکرد. این اتفاق شاید میلاد زکی پور را به جدایی از استقلال نزدیک کند. به خصوص که استقلال در جناج چپ خط دفاعی با ترافیک بازیکن روبرو است. استقلال در این پست محمد نادری و متین کریم زاده را خریده و میلیچ هم در آستانه بازگشت به اردوی تیم آبی است. از سویی محمود فکری در تیم هایی که پیش تر در آن حضور داشته نشان داده مربی است که به نظم و انضباط اهمیت ویژه ای می دهد. شاید جدایی از استقلال یکی از خواست های مدافع چپ تیم آبی هم باشد به این خاطر که میلاد در حضور میلیچ کمتر فرصت حضور در میدان را پیدا می کند و حالا به جمع رقبای او محمد نادری هم اضافه شده است.

 

 

منبع: ورزش سه 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی