کدخبر : 13502

استقلال بعد از پشت سر گذاشتن فصلی پر فراز و نشیب حالا خود را آماده حضور در لیگ بیستم می کند.

استقلال بعد از پشت سر گذاشتن فصلی پر فراز و نشیب حالا خود را آماده حضور در لیگ بیستم می کند. آبی های پایتخت در چند فصل اخیر همواره در فصل نقل و انتقالات بازیکن های تاثیر گذار زیادی را از دست می دادند اما انگار استقلال در لیگ بیستم تغییرات زیادی نسبت به به لیگ نوزدهم نخواهد داشت و اغلب بازیکنان تاثیر گذار استقلال حفظ شده اند. البته علی کریمی بازیکنی است که هنوز قراردادش با آبی ها تمدید نشده اما شنیده می شود او برای ماندن در استقلا‌ل چراغ سبز نشان داده است. هروویه میلیچ هم مدافع اهل کشور کرواسی استقلال علیرغم اینکه در آستانه جدایی از استقلا‌ل بود تمایل دارد با آبی ها همکاری اش را ادامه بدهد.

 

تا این لحظه روزبه چشمی به طور قطع تنها بازیکن تاثیر گذار تیم فوتبال استقلال است که راهی لیگ ستارگان قطر شده است و به نظر می رسد با جذب محمد حسین مرادمند در پست او مشکلی برای استقلا‌‌ل ایجاد نخواهد شد. علاوه بر مرادمند، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، عارف غلامی و شاهین طاهر خانی بازیکنانی هستند که می توانند در این پست بازی کنند.

 

علی دشتی، محمد بلبلی، محسن کریمی، عظیم گوگ دیگر بازیکنانی هستند که در نقل و انتقالات از استقلال جدا شده اند اما آنها در لیگ نوزدهم جزو بازیکنان کلیدی استقلا‌ل نبودند و تاثیر چندانی در ترکیب آبی ها نداشتند.

 

به نظر می رسد استقلال با حفظ بازیکنان تاثیر گذار استقلال در لیگ نوزدهم، در لیگ بیستم می تواند در مسیر موفقیت حرکت کند زیرا بازیکنان تاثیر گذاری همچون مهدی قایدی، فرشید اسماعیلی، شیخ دیاباته، ارسلان مطهری، مسعود ریگی، وریا غفوری، آرش رضاوند ، داریوش شجاعیان و… در استقلا‌ل حضور خواهند داشت و با حفظ کریمی و بازگشت میلیچ شرایط بهتر هم می شود.

 

منبع: پارس فوتبال 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه