هواداران استقلال منتظر افشاگری سعادتمند

کدخبر : 13100

اظهارات احمد سعادتمند در فضای مجازی بازتاب های گوناگونی در میان هواداران استقلال داشته است.

احمد سعادتمند مدیر عامل برکنار شده باشگاه استقلال قبل از برکناری رسمی در مورد برخی اتفاقات باشگاه استقلال ویدیویی را منتشر کرد و از برخی ابهامات پرده برداشت اما همین ویدیو باعث شد تا وی در مظان اتهام قرار بگیرد که ادعا های وی در مورد قلیان کشی بازیکنان و ... فقط برای فرار از فشار های آن زمان بوده است.
 

ماجرای تهدید اینستاگرامی

این موضوع در نهایت حاشیه های زیادی برای استقلال ایجاد کرد و هیئت مدیره را بر آن داشت که وی را از سمت مدیر عاملی برکنار کنند و پس از آن هم در فضای مجازی هجمه های سنگینی علیه سعادتمند ایجاد شد تا جایی که وی با انتشار پستی در اینستاگرام مدعی شد فعلا سکوت می کند اما به زودی حقایق را خواهد گفت.

اینکه سعادتمند در مورد بازیکنان تیمش و بحث قلیان کشی موضوعی را مطرح کرد به لحاظ ذاتی قابل تقدیر است اما زمان اعلام این موضوع و نوع برخورد با این تخلف بر فرض اینکه صحت داشته باشد مورد انتقاد بود و همین اشتباه سعادتمند شاید سرنوشت وی را خارج از باشگاه استقلال رقم زد .

سعادتمند می توانست با باز کردن پنجر نقل و انتقالاتی استقلال و پرداخت طلب خارجی ها برای تلطیف فضا اقدام کند نه با افشاگری بی محل شرایط را برای خودش سخت تر کند .

لطفا قبل از شروع فصل روی اعصاب هواداران بروید!

در این شرایط به نظر می رسد اگر سعادتمند ادعای جدید در مورد حاشیه ها در استقلال دارد هر چه سریعتر اعلام کند و تا فصل فوتبالی آغاز نشده برخی ناگفته ها به زعم خود را برای هواداران روشن کند که تنویر افکار عاشقان استقلال می تواند برخی نقاط ضعف را بر طرف کند .

سعادتمند اما اینبار باید مراقب باشد برای ادعا های خود در صورت افشاگری به سند نیاز دارد و به صرف اینکه فقط یک ادعا باشد نه تنها دردی را از استقلال دوا نمی کند بلکه باعث می شود این تیم باز هم به حاشیه برود.

هواداران استقلال هم بدشان نمی آید برخی ابهامات در مورد فورش مهدی قایدی و دلار هایی که در فرودگاه مصادره شد و همچنین در مورد دست هایی که برای استقلال حاشیه ایجاد کردند و یا موضوع فرهاد مجیدی قبل از فینال جام حذفی را  از زبان شما بشنوند به هر حال این گوی و این میدان و گوش هایی که منتظرند از رموز استقلال پرده برداری شود.

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی