جدایی فرشید اسماعیلی و محمد دانشگر از استقلال + جزئیات

کدخبر : 12707

فرشید اسماعیلی و محمد دانشگر دو بازیکنی بودند که قبل از سفر به دوحه برای همراهی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا، قراردادشان با استقلال را تمدید کردند

فرشید اسماعیلی و محمد دانشگر دو بازیکنی بودند که قبل از سفر به دوحه برای همراهی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا، قراردادشان با استقلال را تمدید کردند منتهی به نظر می‌رسد این تمدید تاثیری در ماندن این دو بازیکن در استقلال نداشته باشد.

 

داستان از این قرار است که روزنامه گل در شماره امروزش مدعی شده تمدید قرارداد فرشید اسماعیلی و محمد دانشگر مورد تائید هیات مدیره استقلال قرار نخواهد گرفت.

 

آنطور که این روزنامه نوشته، رقم بالای قرارداد اسماعیلی- ۸ میلیارد تومان!- باعث شده که مدیران باشگاه تصمیم به کنار گذاشتن این بازیکن بگیرند. دانشگر هم بعد از نمایش ضعیفش جلوی پاختاکور، به خاطر جنجالی که در فضای مجازی درست کرد و با هواداران تیمش درگیر شد، احتمالا مجبور به جدایی از استقلال خواهد شد.

 

روزنامه گل رقم قرارداد این بازیکن را حدود ۶ میلیارد تومان نوشته و به این نکته اشاره کرده که نهایی و رسمی شدن قرارداد این دو بازیکن منوط به تائید هیات مدیره و امضای نماینده هیات مدیره است که بعید است درباره این دو بازیکن چنین اتفاقی رخ دهد.

 

منبع: پارس فوتبال 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی