کدخبر : 12558

مهاجم سوری الاهلی معتقد است که تیمش نتوانست آن بازی همیشگی اش را در برابر استقلال انجام دهد.

در دور آخر مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و در گروه نخست، استقلال که برای صعود به مرحله بعدی این بازیها نیاز مبرمی به پیروزی داشت، با 3 گل از سد تیم قدرتمند الاهلی عربستان گذاشت و به عنوان تیم دوم این رقابت ها، راهی مرحله یک هشتم نهایی شد.

اما مهاجم سوری الاهلی معتقد است که تیم او نتوانسته آن بازی همیشگی اش را به نمایش بگذارد و غیبت چندین بازیکن در ترکیب این تیم، از عوامل شکست نماینده عربستان در برابر استقلال بوده است.

عمر السومه بازیکن سوری الاهلی بعد از این مسابقه در جمع خبرنگاران گفت: ما بازی را بدون هیچ فشار و استرسی انجام دادیم و سرمربی ما به چندین بازیکن اصلی تیم استراحت داد. تعدادی از بازیکنانی که کمتر بازی کرده بودند، در این بازی حضور داشتند و البته این در حالی است که برخی از بازیکنان نیز در پست غیرتخصصی خود بازی کردند.

وی افزود: ما در بازی های آینده تلاش خواهیم کرد تا به مراحل بالاتر برسیم، اما مسابقه بعدی در مرحله حذفی است و در صورت باخت هیچگونه فرصت جبرانی نداریم. ما اگر می خواهیم به دیدار فینال برسیم، باید 3 دیدار را برگزار کنیم و در آنها به پیروزی برسیم. پس باید تمام توانمان را نشان بدهیم.

السومه ادامه داد: این باخت فرصتی برای تصحیح اشتباهات ما بود و سرمربی ما قطعا از این دیدار نکاتی را یادداشت کرده است که باید در کنار هم بنشینیم و به این نکات گوش دهیم. در دیدار با استقلال ما در سطح واقعی خودمان عمل نکردیم و با روشی متفاوت تر از دیدارهای قبلی، در مقابل این تیم ایرانی بازی کردیم. ما باید اشتباهاتمان را اصلاح کنیم تا با صعود به مراحل بالاتر، هوادارنمان را خوشحال کنیم.

 

 

منبع: ورزش سه 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه