کدخبر : 12303

به نظر سرمربی ایرانی – آلمانی سابق هرتابرلین، وردربرمن و اینگول اشتات آلمان تنها یک قدم تا امضای قرارداد با استقلال فاصله دارد

در روزهایی که مدیران استقلال خبر از مذاکره با آندره آ استراماچونی داده بودند، مذاکرات موازی با الکس نوری را جلو بردند و حالا با این مربی ایرانی – آلمانی به توافق اولیه دست یافته اند.

 

در این بین استقلالی ها به نوری پیشنهاد قرارداد ۴۵۰ هزار دلاری داده اند که این مربی جوان با این مبلغ به صورت کامل موافقت کرده اما اختلاف طرفین تنها برسر یک بند است. مدیران استقلال با توجه به محدودیت هایی که تحریم ها برای ایران ایجاد کرده قصد دارند پول این مربی ایرانی – آلمانی را به صورت ریالی پرداخت کنند اما الکس نوری روی پرداخت دستمزدش به دلار تاکید دارد.

 

این تنها موضوعی است که اگر بین طرفین حل شود، الکس نوری ظرف روزهای آینده به ایران می آید تا قرارداد خود را با استقلال را امضا کند. هفته گذشته سازمان لیگ نیز در پاسخ به استعلام شفاهی استقلالی ها پیرامون جذب الکس نوری اعلام کرده بود اگر این مربی بپذیرد قرارداد ریالی ببندد، مشمول قانون منع به کارگیری مربی خارجی نمی شود.

 

آنچه استقلالی ها را به عقد قرار داد با نوری امیدوار می کند این مساله است که او از حدود ۱۰ روز پیش لیست بازیکنان استقلال را از باشگاه گرفته و در حال آنالیز توانایی های آن ها است تا با شناخت کامل با این باشگاه قرارداد امضا کند.

 

با این شرایط اگر فقط طرفین بر سر دلاری یا ریالی بودن این قرارداد توافق کنند، از حالا باید او را سرمربی جدید استقلال بدانیم.

 

 

منبع: پارس فوتبال 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه