کدخبر : 11075

دروازه‌بان تیم فوتبال پارس جنوبی جم اعتقاد دارد باریکنان تیم شاهین شهرداری بوشهر، با تمام وجود وارد دربی بوشهر می‌شوند.

مسعود پورمحمد درباره نیمکت‌نشینی خود در دیدار مقابل استقلال،گفت: در نیم‌فصل اول بازی‌های زیادی به من نرسید و تنها دو بار در لیگ برتر و یک بار در جام حذفی به میدان نرفتم. در نیم‌‌فصل دوم در همه دیدارها بازی کردم. وی ادامه داد: در مجموع 14 بازی که به میدان رفتم، دو بار شکست خوردیم و جزو بهترین خطوط دفاعی لیگ بوده‌ایم. به خاطر گل‌های کمی که خورده‌ایم، اکنون تفاضل گل خوبی داریم و در حالی که چند تیم 25 امتیازی هستند، ما در جایگاه یازدهم جدول قرار داریم.

 

دروازه‌بان پارس جنوبی جم با بیان اینکه بقای تیمش از اهمیت بیشتری برخوردار است، تصریح کرد:  دیدار مقابل استقلال برای همه مهم بود، اما من با صلاحدید کادر فنی بازی نکردم که به تصمیم مربیان احترام می‌گذارم. در این برهه زمانی که چهار بازی باقی مانده، موفقیت تیم خیلی مهم است.

پورمحمد درخصوص دیدار تیمش مقابل شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: بازی با شاهین، دربی استان بوشهر محسوب می‌شود که این مسابقه برای دو تیم، از جمله برای حریف خیلی مهم است. این آخرین مسابقه برای شاهین است و آنها با تمام وجود مقابل ما بازی می‌کنند. امیدوارم نتیجه خوبی در این مسابقه بگیریم و اگر به پیروزی برسیم، تقریباً بقای ما در لیگ برتر قطعی می‌شود.

وی با بیان دوباره این موضوع که بازی کردن یا نکردنش خیلی مهم نیست، خاطرنشان کرد: امیدوارم روند رو به رشد تیم را در نیم‌فصل دوم ادامه بدهیم. اگر در ترکیب تیم باشم، تلاش می‌کنم بهترین بازی را کنم، وگرنه هر کاری برای موفقیت تیم انجام می‌دهم.

 

 

منبع: تسنیم

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه