لیست استقلال علیه استقلال

کدخبر : 10359

آیا اشتباه تیم مدیریتی استقلال می‌تواند باعث باخت استقلال به پارس جنوبی شود؟

قبل از اینکه این گزارش را شروع کنیم باید بگوییم که هنوز درباره تعداد مبتلایان به کرونا در استقلال آمار شفافی وجود ندارد. احمد سعادتمند دیروز تعداد مبتلایان تیمش را 12 نفر دانسته است. عددی که توسط بیمارستان مسیح دانشوری هم تائید شده منتهی در نامه رئیس سازمان لیگ به مدیرعامل باشگاه استقلال، نام 8 بازیکن و یکی از اعضای کادر پزشکی این تیم(9 نفر) به عنوان افرادی که نتیجه تستشان مثبت بوده، ثبت شده است و از باشگاه خواسته اند تا در تست راستی آزمایی افراد مدنظر را شرکت دهد.

بیایید فرض بگیریم که تعداد مبتلایان به کرونا در استقلال، 9 نفر است. اینجا تازه آبی‌ها با یک مشکل جدید روبرو می‌شوند. اینکه یک اشتباه ساده می‌تواند تمام تلاش آنها برای بازنده نشدن مقابل پارس جنوبی را به چالش بکشد. دیشب سهیل مهدی در برنامه فوتبال برتر به این نکته اشاره کرد که در لیست استقلال یک مربی خارجی و یک بازیکن خارجی بودند که الان حضور ندارند، طبق بررسی ما این بازیکن و مربی الان در باشگاه نیستند ولی در لیست استقلال هستند. اگر این دو را در نظر بگیریم لیست استقلال 38 نفره است و بدون این دو، 36 نفر.

دو نفری که مورد اشاره سهیل مهدی هستند، نیکولای بودوروف مدافع بلغارستانی سابق استقلال و نبوشا میلیشیچ لکیچ دستیار سابق فرهاد مجیدی هستند. هر دو نفر قراردادشان با استقلال را فسخ کرده و دیگر در این تیم نیستند اما گویا باشگاه استقلال اسم آنها را از فهرستش خارج نکرده است و همین می تواند به کمک پارس جنوبی جم برای بردن بازی در کمیته انضباطی بیاید.

آنطور که دیشب هم اعلام شد و معاون حقوقی باشگاه استقلال در این باره با رسانه ها صحبت کرده هنوز قرارداد این دو نفر در سازمان لیگ به طور رسمی فسخ نشده و ممکن است تاخیر به وجود آمده به ضرر استقلالی‌ها شود.

اگر سازمان لیگ قبول کند که این دو خارجی سابق جدا شده‌اند، آنوقت تعداد اعضای استقلال که کارت حضور در مسابقات دارند به 36 نفر تقلیل پیدا می‌کنند و در این صورت با تایید ابتلای 9 عضو تیم به ویروس کرونا دقیقه 25 درصد افراد استقلال بیمار شده‌اند که این مساله منجر به تعویق دیدار با پارس جنوبی خواهد شد. در غیر اینصورت تعداد مبتلایان به کرونا، 25 درصد این تیم نخواهند شد و آنوقت عدم سفر استقلال به جم می‌تواند غیرموجه تلقی شده و باعث باخت 0-3 این تیم به پارس جنوبی طبق حکم کمیته انضباطی شود. البته هنوز بخش پزشکی سازمان لیگ، تعداد 9 کرونایی استقلال را تایید نکرده است.

 

 

منبع: فوتبالی

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه
    تبلیغات متنی