کدخبر : 10082

​سعید رمضانی، سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: سختگیری داور دیدار با فولاد تنها برای تیم ما بود و همین مسئله شبهه‌برانگیز است.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی: سعید رمضانی، درباره شکست 2 بر یک استقلال مقابل فولاد خوزستان و اعتراض به قضاوت سیدمهدی سیدعلی، اظهار داشت: شب قبل از بازی به فرهاد مجیدی پیغام داده بودند که مراقب باشد. حتی مجیدی به من گفت که اعتراض کنیم، اما گفتم شب قبل از بازی چطور می‌توانیم اعتراض کنیم؟ چیزی هم نبود که مستند باشد و به آن اشاره کرده باشیم. متأسفانه یکسری اتفاقاتی افتاد که بد رقم خورد.

وی با بیان اینکه شرایط بازی خیلی بد بود، تصریح کرد: یک زمانی هست که داور برای هر دو تیم سختگیرانه قضاوت می‌کند، اما شب گذشته این سختگیری تنها روی تیم ما اعمال شد و همین مسئله برای ما شبه‌برانگیز است. فیلم بازی را ببینند که چطور بازیکن استقلال راحت کارت زرد گرفت، اما برای تیم حریف تصمیمی گرفته نمی‌شد. از طرفی، وقتی از قبل ذهنیتی ایجاد کرده باشند، هر اتفاقی در جریان بازی ممکن است ما را عصبی کند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص اخراج فرهاد مجیدی و اینکه گفته می‌شود او از الفاظی استفاده کرده است، گفت: فکر نمی‌کردم داور مجیدی را اخراج کند. در صحنه‌ای که مجیدی به سمت داور می‌رود، همه چیز عادی است و اتفاقی نیفتاده بود که داور کارت قرمز بدهد. به سیدعلی گفتم چرا کارت قرمز دادی که گفت طبق قانون وقتی سرمربی وارد زمین شود، اخراج خواهد شد. در صورتی که داور باید بازی را کنترل می‌کرد، آن هم وقتی که 10 نفره بودیم. اگر قانونی را می‌خواستند عمل کنند، باید 20 بار به بازیکنان حریف و نیمکت‌شان کارت نشان می‌دادند. این همه نیمکت حریف اعتراض کرد، اما داور واکنشی نشان نداد. ما امروز یا شنبه هفته آینده نامه اعتراضی به کمیته داوران فدراسیون فوتبال ارسال می‌کنیم تا اعتراض‌مان را به قضاوت سیدعلی نشان بدهیم.

رمضانی در واکنش به اخراج عارف غلامی و اعتراض کادر فنی و بازیکنان به او گفت: غلامی جوان است و تحت تأثیر قرار می‌گیرد. او اصلا نباید اعتراض می‌کرد، اما یکسری اتفاقاتی می‌افتاد که داور با کوچک‌ترین اعتراض کارت نشان می‌داد. ما قطعا با غلامی صحبت می‌کنیم و درباره‌اش تصمیم می‌گیریم، اما چرا بازیکن باید خیلی راحت با اعتراض اخراج شود؛ آن هم در شرایطی که تیم 10 نفره شده و سرمربی هم اخراج شده است؟

وی خاطرنشان کرد: باید با مدیریت باشگاه صحبت کنیم و درباره غلامی تصمیم بگیریم، اما هر تصمیمی که گرفته شود، درون خانواده است. خیلی اتفاقات در کمیته انضباطی باشگاه افتاده و بچه‌ها این موضوع را می‌دانند و قرار نیست مسائل خانواده را پر و بال بدهیم، اگرچه این اتفاقات باعث می‌شود که تیم ضربه بخورد.

 

 

منبع: تسنیم

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه