کدخبر : 10043

​مربی تیم استقلال گفت: امیدوارم آنچه ما در مسابقات اروپایی و یا در دیدار‌های دوستانه اخیر شاهدش بودیم در لیگ اتفاق نیفتد.

صالح مصطفوی، مربی تیم استقلال گفت: «با توجه به فاصله ۹۰ روزه بین آخرین بازی تیم فولاد خوزستان تا امروز بیش از هر چیز روی کار‌های تاکتیکی تیم خودمان برای رویارویی با این حریف خوزستانی تکیه کرده‌ایم.» او همچنین درباره مسائل دیگر مربوط به بازی حساس فردای استقلال نیز صحبت کرد.

آقای مصطفوی! برای بازی مقابل فولاد خوزستان آماده هستید؟

بله! این بازی قرار است در گرمای شدید این روز‌های اهواز برگزار شود که البته یک موضوع دیگر هم این مسابقه را حساس‌تر می‌کند.

چه موضوعی؟

اینکه مدتی است استان خوزستان به لحاظ کرونا در شرایط قرمز قرار گرفته و این موضوع ریسک بالای ابتلا به بیماری را بیشتر می‌کند. این موضوع به اضافه ریسک بالای آسیب‌دیدگی به خاطر گرما و دور بودن طولانی مدت فوتبالیست‌ها از مسابقات رسمی شرایط را به‌نوعی ویژه و خاص کرده است.

چه برنامه‌ای برای این مسائل در نظر گرفته‌اید؟

به هر حال تمهیدات لازم را برای این دو موضوع اندیشیده‌ایم و کادر مدیریتی، کادر پزشکی و کادر فنی در تلاش بوده‌اند که ریسک خطر ابتلا به بیماری کرونا و آسیب‌دیدگی بین بازیکنان را به حداقل برسانند، اما باز هم چیزی مشخص نیست.

در این چند روز اخیر مصدوم هم زیاد داشتید؟

در رابطه با وضعیت مصدومان باید کادر پزشکی صحبت کند. فقط ما امیدواریم این دوستان در اسرع وقت به تمرینات گروهی برگردند.

کدام‌یک از مصدومان و یا بازیکنان ناآماده را با خودتان به اهواز نمی‌برید؟

غیر از مرتضی تبریزی و رضا آذری که قطعاً حضورشان تا مدت‌ها در تمرینات و مسابقات منتفی است، هنوز تصمیم جدی در رابطه با سایر مصدومان گرفته نشده و قرار است امروز تیم با بهترین نفرات و در بهترین شرایط راهی اهواز شود.

از فولاد، حریف فرداشب تان چقدر شناخت دارید؟

اطلاعاتی که ما از تیم فولاد در اختیار داریم مربوط به اسفند ماه سال گذشته است که چیزی حدود ۹۰ روز از آن گذشته، بنابراین ما بیشتر سعی کردیم در این مدت روی تیم خودمان و کار‌های تاکتیکی‌مان تمرکز کنیم. البته یک‌سری اطلاعات قدیمی هم از نحوه عملکرد تیم فولاد در دست بود که سعی شده با تلفیقی از هر دو این مسائل تیم را آماده رویارویی با این حریف خوزستانی کنیم.

پیش‌بینی تان از بازی چیست؟

بازی قطعاً سخت است! امیدوارم آنچه ما در مسابقات اروپایی و یا در دیدار‌های دوستانه اخیر شاهدش بودیم در لیگ اتفاق نیفتد.

چه مشکلی؟

اینکه هر ۵ یا ۱۰ دقیقه یک بار یک بازیکن مصدوم می‌شود. ما در دیدار دوستانه مقابل پیکان در همان نیمه اول شاهد مصدومیت سه بازیکن از تیم پیکان بودیم که این موضوع باعث نگرانی می‌شود. امیدوارم مسابقات لیگ برتر با حداقل مصدومیت و آسیب بابت کرونا برگزار و در نهایت به خیر و خوشی به پایان برسد.

 

 

منبع: خبرورزشی

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه