مدیر سیستم‌ها و فناوری اطلاعات فولاد مبارکه مطرح کرد؛

برنامه‌ریزی بلندمدت فولاد مبارکه برای پیاده‌سازی تحول دیجیتال

کدخبر : 35982

مدیر سیستم‌ها و فناوری اطلاعات فولاد مبارکه گفت: برنامه‌ریزی بلند مدتی برای به نتیجه رسیدن تحول دیجیتال در دستور کار قرار گرفته است.

امیر گودرزی مدیر سیستم‌ها و فناوری اطلاعات فولاد مبارکه در آیین اختتامیه ششمین دوره از ارزیابی ملی دیجیتال در گفتگو با خبرنگار ایراسین در مورد پیشتازی این شرکت در ششمین دوره از ارزیابی ملی دیجیتال گفت: فولاد مبارکه امسال برای دومین بار، در این ارزیابی‌ همه‌جانبه در حوزه تحول دیجیتال شرکت کرد و توانست جایزه برنزین سطح یک زندگی دیجیتال را کسب کند. این در حالی است که روند تحول دیجیتال از سال ۹۹ آغاز و در سال بعد جدی‌تر شد که در ادامه با به‌کارگیری مشاوره‌های داخلی و خارجی، تحول دیجیتال فولاد مبارکه در چهار پیلار طرح‌ریزی شد.

گودرزی تصریح کرد: در حال حاضر برنامه‌های مختلفی در زمینه تحول دیجیتال در حال اجرا است همچنین با توجه به اینکه از اولین مجموعه‌هایی هستیم که به حوزه تحول دیجیتال ورود کرده‌ایم با چالش هایی روبرو بوده ایم اما اکنون تحول دیجیتال به یک الزام در صنعت فولاد تبدیل شده و فولاد مبارکه نیز برای این موضوع اهمیت زیادی قائل است، به همین خاطر برنامه‌ریزی بلند مدتی در این زمینه در دستور کار قرار گرفته است.

مدیر سیستم‌ها و فناوری اطلاعات فولاد مبارکه همچنین درباره ارزیابی دیجیتال عنوان کرد: تحول دیجیتال یک اصل است و برپایی این ارزیابی به عنوان وسیله‌ای برای کمک به سنجش شرکت‌ها و مقایسه با رقبا، شناخت نقاط ضعف و قوت، بسیار حائز اهمیت است که این کار می‌تواند ارزش افزوده مناسبی برای مشتریان، سهامداران، ذی‌نفعان و کل جامعه به ارمغان بیاورد.

شایان ذکر است؛ شرکت فولاد مبارکه اصفهان موفق شد تندیس برنزین سطح یک زبدگی دیجیتال را در این دوره از ارزیابی ملی دیجیتال به خود اختصاص دهد. همچنین شرکت‌های ایریسا و فولاد هرمزگان نیز در ششمین دوره از ارزیابی ملی دیجیتال موفق به کسب جایزه شدند.

 

ایراسین

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ