معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد قشم خبرداد:

تدوین طرح تفصیلی ۳ شهر لافت، رمکان و طبل

کدخبر : 35898

معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با تصویب هیات مدیره سازمان به‌زودی مطالعات و تدوین طرح‌های تفصیلی ۳ شهر لافت، رمکان و طبل آغاز خواهد شد.

سیدمحمد قدسی با اعلام این خبر اظهار کرد: تدوین و تصویب طرح‌های تفصیلی یکی از ضرورت‌های ارائه خدمات مطلوب شهری به شهروندان می‌باشد و از همین روی تصویب طرح تفصیلی برای تمام شهرهای جزیره در دستور کار سازمان قرار دارد.

وی ادامه داد: پس از تدوین طرح جامع جزیره قشم و ارسال به  دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور جهت تصویب، عملیات تدوین طرح تفصیلی ۳ شهر لافت، رمکان و طبل نیز به‌زودی آغاز خواهد شد.

قدسی خاطرنشان کرد: پیش‌ازاین نیز طرح تفصیلی شهر سوزا پس از ۸ سال و با اعلام نقطه نظرات، نمایندگان وزارتخانه‌های راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی، کشور و سازمان حفاظت از محیط‌زیست تدوین شد و در کارگروه طرح تفصیلی ماده ۸ به ریاست مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به تصویب رسید.

گفتنی است، طرح تفصیلی طرحی است که بر پایه ضوابط و معیارهای طرح جامع شهری، تهیه و تنظیم می‌شود که در آن به نحوه استفاده از اراضی شهری برای مناطق شهر، میزان تراکم جمعیتی و ساختمانی در واحدهای شهری، وضعیت تفصیلی شبکه حمل‌ونقل، توسعه، نوسازی، بهسازی و حل موانع شهری با تعیین دقیق مساحت زمین همراه با جزئیات پرداخته می‌شود.

 

روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ