سخنگوی بیمه مرکزی در حاشیه ۴۷۵ امین جلسه شورای عالی بیمه اعلام کرد:

طبق قول رئیس کل محترم بیمه مرکزی خبر خوش برای شبکه فروش بیمه در راه است

کدخبر : 35773

با توجه به اهمیت و نقش غیرقابل انکار شبکه فروش در توسعه و تعمیم صنعت بیمه و رشد ضریب نفوذ آن ؛ بروز شدن آیین نامه کارمزد نمایندگی و کارگزاری ( دلالی ) آنان یکی از اولویت‌های بیمه مرکزی است .

دکتر مجید مشعلچی پس از حضور در جلسه شورای عالی بیمه از بروز شدن کارمزدهای نمایندگی ای شبکه فروش خبر داد و افزود: کلیات آیین نامه شماره ۱۰۲ در شورای عالی بیمه مطرح و انشاالله در جلسه فوق العاده آتی این شورا به صورت ویژه، جزییات تغییر در کارمزد نمایندگان مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت .

دکتر مشعلچی با تشکر از تعامل مثبت و موثر سندیکای بیمه گران و شرکت های بیمه اظهار داشت با عنایت به نقش اطمینان بخش و آرامش آفرین صنعت بیمه در تعاملات اجتماعی و مبادلات اقتصادی در آینده نزدیک نسبت به اصلاح سایر آئین نامه های مرتبط اقدام خواهد شد.

وی از به روز رسانی کارمزد نمایندگان به عنوان موتور محرکه انگیزه و تلاش مضاعف شبکه فروش برای گسترش بازار کسب و کار بیمه ای نام برد و خاطرنشان کرد: بیش از هشتاد درصد از محصولات متنوع صنعت بیمه از سوی شبکه فروش عرضه می شود و حذف موانع و ایجاد انگیزه بیشتر برای آنان از تکالیف جدی نهاد ناظر صنعت بیمه به شمار می رود.

سخنگوی بیمه مرکزی در ادامه راهکارهای مختلف احصا، شناسایی و حل مشکلات شبکه فروش بیمه را تشریح کرد و افزود: خبر خوش بهینه شدن کارمزد نمایندگی و کارگزاری ( دلالی ) رسمی بیمه در قالب پیشنهادات اصلاح آیین نامه شماره ۱۰۲ علاوه بر بهبود معیشت آنان به تسهیل امر بیمه گری و توسعه صنعت بیمه منجر خواهد شد.

سخنگوی بیمه مرکزی در پایان اظهار داشت که در این جلسه به پیشنهاد نهاد ناظر و کمیسیون تخصصی شورای عالی بیمه جزییات نحوه محاسبه نرخ حق بیمه انواع وسیله نقلیه ریلی که متاسفانه در سالهای قبل مغفول واقع شده بود ؛ بررسی و کلیات آن برای مدت باقیمانده سال ۱۴۰۱ به تصویب رسید .

 

اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ