در ششمین هفته از پویش فناورانه"سه شنبه های نوآورانه صنعت بیمه " معرفی می شود:

انتشار اوراق اتکایی

کدخبر : 35772

سه شرکت بیمه ملت، اتکایی امین و اتکایی ایران معین از اوراق اتکایی خود با حضور رئیس کل بیمه مرکزی معرفی می کنند.

صدور مجوز برای انتشار این اوراق در راستای توسعه همکاری های مشترک صنعت بیمه و بازار سرمایه، مجوز  برای ۳ شرکت بیمه از سوی بیمه مرکزی صادر شده است.

دکتر علی بنیادی نائینی، معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی  با اعلام این خبر گفت: توسعه همکاری های مشترک صنعت بیمه و بازار سرمایه یکی از برنامه های این معاونت بوده که با پیگیری و برگزاری جلسات کارشناسی متعدد و پس از اخذ تاییدیه هیات عامل بیمه مرکزی و سازمان بورس و اوراق بهادار، اعطای مجوز اصولی اولیه برای ۳شرکت بیمه متقاضی در دستور کار قرار گرفت.

وی از طراحی محصولات بیمه ای مرتبط با بازار سرمایه، ایجاد بازارهای خاص صنعت بیمه در بازار ثانویه بیمه های زندگی به عنوان  دیگر برنامه های توسعه همکاری های مشترک با بازار سرمایه نام برد و افزود: ایجاد جذابیت در انتشار این اوراق متناسب با سازوکارهای موفق دنیا و با الگوبرداری از سایر اوراق  بوده  که فردا با حضور  مدیران عامل سه شرکت بیمه ملت، اتکایی ایران معین و اتکایی امین از آن معرفی می شود.

دکتر بنیادی نائینی ضمن ابراز خرسندی از حرکت نوآورانه شرکت های بیمه در سایر بازهای مالی چون بورس ، انتشار اوراق اتکایی برای اولین بار را اقدامی نو دانست که فصل جدیدی را در ارزیابی ریسک و بیمه اتکایی ایجاد کرده است.

گفتنی است این برنامه به صورت زنده از طریق برنامه آپارات در لینک زیر قابل مشاهده است.

https://www.aparat.com/bimeh_markazi/live

 

اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ