بیمه پاسارگاد/

برتری بیمه پاسارگاد با مهر تأیید IMI-100

کدخبر : 35752

بیمه پاسارگاد به عنوان تنها شرکت بیمه ای دربیست و پنجمین رتبه بندی وارزیابی سازمان مدیریت صنعتی، دربین شرکت های گروه مؤسسات بیمه ای» رتبه اول از نظر شاخص فروش درسال ۱۴۰۱ را با تکیه بر دانش، نوآوری و خلاقیت و… به دست آورد.

سازمان مدیریت صنعتی برای بیست و پنجمین سال متوالی، شرکت‌های بزرگ و موثر در اقتصاد کشور را طی “همایش شرکت‌های برتر ایران” امروز ۳ بهمن ماه درمرکزهمایش‌های بین‌المللی صدا و سیما معرفی نمود وشرکت بیمه پاسارگاد در بین شرکت های گروه مؤسسات بیمه ای» رتبه اول را از نظر شاخص فروش درسال ۱۴۰۱ را به دست آورد.

این گزارش حاکی است، بر اساس اعلام سازمان مدیریت صنعتی، معیار اصلی انتخاب شرکت‌های پیشرو، تغییر رتبه فروش صد شرکت برتر ایران طی چهار سال اخیر بوده است. وجود اطلاعات شرکت در رتبه‌بندی IMI-100 حداقل در سه سال اخیر، منفی نبودن تغییر رتبه فروش شرکت در یک سال اخیر و زیان‌ده نبودن شرکت، از دیگر ملاک‌های این انتخاب  بوده است.

بیمه پاسارگاد از جمله شرکت‌هایی بوده است که در سالهای متمادی دراین رتبه‌بندی، نامش جزو ۱۰۰ شرکت برتر ایران قرار داشته است.

لازم به ذکراست، رتبه بندی ۵۰۰ شرکت برتر ایران هر سال از سوی سازمان مدیریت صنعتی ایران و با هدف تولید اطلاعات در مورد بنگاهای اقتصادی کشور و شفاف سازی فضای کسب و کار، رتبه بندی شرکت ها از نظر میزان اثرگذاری در اقتصاد ملی و گسترش رقابت بین بنگاه های اقتصادی انجام می شود.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ