مدیرعامل فولاد مبارکه مطرح کرد؛

توجه ویژه‌ به شرکت‌های تاثیرگذار و مطرح ملی، یکی از رویکردهای اصلی دولت است

کدخبر : 35745

مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: امیدوارم تاثیر مثبت توجه به فعالان اقتصادی که در دولت سیزدهم در حال پیاده‌سازی است را در عمل ببینیم و مدیران و فعالان اقتصادی بتوانند عمده‌ی وقت خود را صرف فعالیت‌های کلیدی و برنامه‌های تولید مجموعه‌ی خود کنند و روندهای اداری مانعی بر سر راه حرکت آنان نشود.

محمدیاسر طیب‌نیا، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، در حاشیه همایش «رسم درستکاری»، مطرح کرد: از سال گذشته تاکنون یکی از دغدغه‌های اصلی دولت سیزدهم و مجموعه‌های بزرگ اقتصادی مانند فولاد مبارکه، این بوده که متناسب با جایگاه و میزان تاثیرگذاری این شرکت‌ها، مسیرهایی برای تسریع عملیات اداری و مالیاتی‌شان فراهم شود.

وی افزود: شرکت‌هایی که نقش مؤثری در عرصه اقتصاد ملی دارند، باید بتوانند عمده‌ی زمان و انرژی خود را صرف طرح‌های توسعه و رونق تولید کنند و فرآیندهای اداری تبدیل به عملیات فرساینده نشوند.

طیب‌نیا ادامه داد: بنگاه‌های اقتصادی که تعهداتشان در عرصه‌های مختلف قانونی را به خوبی انجام داده‌اند، باید با اعتماد بیشتری با آنان برخورد شود و برای تسریع در پیشرفت فعالیت‌ها و برنامه‌های توسعه‌شان مسیرهای ویژه‌ای باز شود.

مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: در برنامه‌ی امروز بر اساس ده‌ها شاخص و بین هزاران شرکت، ده مجموعه‌ی خوش‌حساب مالیاتی و خوشنام در عرصه اقتصاد شناسایی شده و مورد تقدیر قرار گرفتند که فولاد مبارکه اصفهان نیز یکی از آن‌ها بود؛ چنین برنامه‌هایی پیش‌درآمدی بر اقدامات موثر و امیدوارکننده‌ای است که مسیر عبور را برای فعالان اقتصادی تسهیل می‌کند و بر سرعتشان می‌افزاید.

طیب‌نیا ادامه داد: عدم توجه ویژه‌ی دولت های پیشین به فعالان اقتصادی، به عنوان یک خلاء، همواره فعالیت‌های مولد اقتصادی را با چالش مواجه کرده است و امیدوارم تاثیر مثبت چنین برنامه‌هایی که در دولت سیزدهم در حال پیاده‌سازی است را در عمل ببینیم و مدیران و فعالان اقتصادی بتوانند عمده‌ی وقت خود را صرف فعالیت‌های کلیدی و برنامه‌های تولید مجموعه‌ی خود کنند و روندهای اداری مانعی بر سر راه حرکت آنان نشود.

لازم به ذکر است؛ آیین تجلیل از فعالان پیشتاز اقتصادی (رسم درستکاری) با حضور محمد مخبر، معاون اول رئیس جمهور، احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد و جمعی از مدیران و فعالان اقتصادی بخش خصوصی و دولتی، صبح امروز، دوشنبه ۳ بهمن، در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.

در این همایش محمد مخبر، معاون اول رئیس جمهور، از محمدیاسر طیب‌نیا، مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان به عنوان فعال اقتصادی و نماینده‌ی این مجموعه‌ی خوش‌حساب مالیاتی و پیشتاز اقتصادی تجلیل و تقدیر کرد.

 

ایراسین

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ