بیمه دانا/

تقدیر آموزش و پرورش شهرستان‌های فردوس و سرایان از خدمات بیمه دانا

کدخبر : 35634

نشست هم‌اندیشی مدیران ارشد آموزش‌و‌پرورش شهرستان‌های فردوس و سرایان با شعبه بیرجند بیمه‌ دانا برگزار شد.

به منظور بررسی مسائل و رفع مشکلات احتمالی فرهنگیان استان خراسان جنوبی، نشستی صمیمانه بین رئیس شعبه بیرجند و مدیران آموزش و پرورش شهرستان‌های فردوس و سرایان در روز سه‌شنبه 20 دی‌ماه امسال برگزار شد.

در این جلسه که معمار معاون اداره تعاون آموزش و پرورش خراسان جنوبی نیز حضور داشت،  از همدلی و همکاری صمیمانه شرکت بیمه دانا با آموزش و پرورش و پاسخگویی شبانه‌روزی کارکنان و نمایندگان بیمه دانا در سطح استان تقدیر و تشکر شد.

در ادامه این نشست، رحیمی رییس آموزش و پرورش شهرستان فردوس ضمن تقدیر از خدمات بیمه دانا و نمایندگان در سطح استان و این شهرستان و تشکیل جلسه به منظور رفع موانع و افزایش همکاری‌ها؛ رضایت کامل خود را از خدمات بیمه دانا در سطح استان ابراز و برای گسترش همکاری‌های دوجانبه اعلام آمادگی کرد.

در پایان این نشست، جاودانی رئیس شعبه بیرجند بیمه دانا نیز ضمن قدردانی از تشکیل جلسه و تقدیر از آقای معمار برای همراهی در این جلسه و همچنین همکاری‌های اداره آموزش و پرورش شهرستان فردوس، گزارشی از میزان خسارت‌های پرداختی، معرفی‌نامه‌های صادرشده و تعداد مراکز درمانی طرف قرارداد ارائه و خواستار افزایش همکاری‌های فی مابین برای صدور سایر بیمه‌نامه های و بیمه‌های شخصی کارکنان آن اداره در بیمه دانا شد.

رئیس شعبه بیرجند بیمه دانا همچنین در جلسه دیگری با معاون شهردار فردوس و معاون پشتیبانی و مسوول اداره تعاون آموزش و پرورش شهرستان سرایان، روند همکاری‌های دوجانبه را بررسی و بر تداوم خدمت‌رسانی مطلوب بیمه‌ای به فرهنگیان عزیز تاکید کرد.

آقای عربی معاون پشتیبانی شهرستان سرایان در این جلسه، ضمن قدردانی از خدمات شایسته بیمه دانا در سطح استان، تشکیل چنین جلساتی را بی‌سابقه و نشان از اراده و عزم راسخ بیمه دانا برای ارائه خدمات در خور شأن فرهنگیان دانست.

خانم جاهد مسئول تعاون آموزش و پرورش شهرستان سرایان نیز در این نشست، از پاسخگویی همکاران و نمایندگان بیمه دانا قدردانی کرد.

 

روابط‌عمومی بیمه‌ دانا

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ