با هدف تقویت همکاری‌های دوجانبه/

قدردانی آموزش و پرورش اصفهان و کاشان از خدمت رسانی بیمه دانا به فرهنگیان

کدخبر : 35520

نشست مشترک مدیران ارشد آموزش و پرورش شهر کاشان و شعبه کاشان بیمه دانا با هدف تقویت همکاری‌های دوجانبه برگزار شد.

در این جلسه که روز بیستم دی‌ماه امسال در محل سالن کوثر آموزش و پرورش کاشان برگزار شد، معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش کاشان و رئیس اداره کل رفاه آموزش و پرورش استان اصفهان طی سخنانی، ضمن تقدیر و تجلیل از نحوه خدمت‌رسانی شعبه بیمه دانا در شهر کاشان، خواستار تداوم این خدمات و تقویت روابط دوجانبه شدند.

  در این نشست، غلامرضا شریفی رئیس شعبه کاشان بیمه دانا ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همدلی مسئولین آموزش و پرورش نسبت به اعلام آمار خدمات‌رسانی بیمه دانا به پرسنل آموزش و پرورش شهرستان‌های کاشان، آران و بیدگل، بادرود و نطنز، گزارشی از عملکرد این شعبه ارائه کرد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: شعبه کاشان پس از شروع همکاری با آموزش و پرورش، نسبت به انعقاد قرارداد با دو بیمارستان خصوصی‌، پنج بیمارستان دولتی، دو مرکز جراحی محدود، 31 داروخانه، 12 آزمایشگاه، سه مرکز عینک فروشی و اپتومتریست، چهار مرکز دندانپزشکی، 15 مرکز فیزیوتراپی، شش کلینیک و اورژانس، و شش مرکز تصویربرداری اقدام کرده است.

شریفی افزود: تاکنون از سوی این شعبه مبلغ -/216ر240ر211ر44 ریال خسارت، تعداد 743 فقره معرفی نامه بیمارستانی با مبلغ حدودی -/000ر940ر729ر114ریال و تعداد 21700 فقره معرفینامه پاراکلینیک به‌مبلغ -/000ر000ر340ر49 ریال صادر شده است.

همچنین این شعبه توانسته  نسبت به صدور 1539 فقره بیمه نامه ثالث به‌مبلغ -/792ر674ر298ر43 ریال،  417 فقره بیمه‌نامه بدنه به‌مبلغ -/661ر570ر025ر7 و تعداد 88 فقره بیمه نامه آتش‌سوزی به‌مبلغ -/300ر593ر424 ریال اقدام کند.

لازم به ذکر است در پایان جلسه مذکور مقرر شد مدیران آموزش و پرورش نسبت به  صدور بیمه نامه‌های شخصی اتومبیل و آتش سوزی خود در شعبه کاشانِ بیمه دانا نیز اهتمام ورزند.  

گفتنی است: در این جلسه، آقایان منتجب رئیس اداره کل رفاه استان اصفهان، بارفروش رئیس اداره آموزش و پرورش کاشان، عابدی معاون مالی و پشتیبانی اداره آموزش و پرورش آران و بیدگل، بخشی معاون مالی و پشتیبانی آموزش و پرورش کاشان، روسای ادارات مالی، رفاه و حراست کاشان ، آران و بیدگل و بادرود و آقای امان اله هرندی رئیس شعبه نقش جهان اصفهان نیز حضور داشتند.

 

روابط‌عمومی بیمه دانا

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ