فولاد هرمزگان/

فولاد هرمزگان غرفه برتر نمایشگاه تخصصی محصولات برتر دانش‌بنیان

کدخبر : 35475

در مراسم اختتامیه سومین نمایشگاه تخصصی محصولات دانش‌بنیان، فناور و اکوسیستم نوآوری استان هرمزگان با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان، رئیس پارک علم و فناوری و رئیس جهاد دانشگاهی، از شرکت فولاد هرمزگان با اهدای لوح سپاس و معرفی به عنوان غرفه برتر، تقدیر شد.

سومین نمایشگاه تخصصی محصولات دانش‌بنیان، فناور و اکوسیستم نوآوری استان هرمزگان با حضور شرکت‌های فولادی، نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع دریایی و غذایی در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی بندرعباس از 24 تا 28 دی ماه برگزار شد.

شرکت فولاد هرمزگان در این نمایشگاه حضور فعالی داشت و سه تفاهم‌نامه همکاری را با مراکز علمی و فناوری به امضا رساند و در اختتامیه این نمایشگاه نیز لوح سپاس را به عنوان غرفه برتر دریافت کرد.

در متن این لوح سپاس آمده است:

سومین نمایشگاه تخصصی محصولات دانش‌بنیان، فناور و اکوسیستم هرمزگان با هدف آشنایی بیشتر با محوریت نیازمندی‌های فناوری و وارداتی صنایع و توانمندی‌های ساخت برپا شد که توانمندی‌های بالقوه و بالفعل استان را بیش از پیش نمایان کرد. هر غرفه با همه کوچکی و محدودیت، میدان گسترده‌ای از عشق و علاقه بود و اگر عرصه را فراخ‌تر و عمیق‌تر بنگریم، هر غرفه قلبی تپنده در کالبد افتخار کشور است.

مدیرعامل محترم شرکت فولاد هرمزگان

با سلام

بنابر گزارش هیئت داوران نمایشگاه تخصصی محصولات دانش‌بنیان، فناور و اکوسیستم هرمزگان، غرفه آن شرکت در نمایشگاه مذکور به واسطه طراحی مطلوب و با حضور راهنمایان حرفه‌ای غرفه برتر انتخاب شده است که به همین مناسبت این لوح سپاس تقدیم می‌گردد.

امید است به همت والا و اندیشه بلند تلاشگرانی چون شما شاهد اعتلای روزافزون صنایع دانش‌بنیان در استان هرمزگان باشیم.

مهدی دوستی استاندار هرمزگان

خلیل قاسمی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان

 

روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ