امام جمعه کیش:

اجرای طرح های توسعه ای چارک و آفتاب موجب رونق اقتصادی می شود

کدخبر : 35439

امام جمعه کیش با اشاره به اجرای طرح های توسعه ای بنادر چارک و آفتاب این اقدام مهم و ارزشمند را زمینه ساز رونق اقتصادی و اشتغالزایی در جزیره کیش عنوان کرد.

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا بی نیاز امام جمعه کیش در خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته 30 دی، بر اهمیت اجرای طرح های توسعه ای بنادر چارک و آفتاب تاکید کرد و گفت: رونق اقتصادی و تجاری، حل مشکلات سرمایه گذاران، اصناف، مردم و همچنین ایجاد فضاهای مناسب، امن و سالم در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

امام جمعه کیش تصریح کرد: برخلاف این که در جزیره کیش ثبات مدیریتی نداریم، سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش و دیگر مسئولان این مجموعه، دستگاه ها، نهادها، اصناف و مردم تلاش های فراوانی کردند و اجازه ندادند خللی در انجام کار پیش آید و قدردان این اقدام ارزشمند هستیم.

وی با بیان این که رعایت ضوابط و قوانین در رونق اقتصادی و جلوگیری از بروز مشکلات موثر است، اظهار داشت: تلاش همه ما در جزیره کیش بر این است که نشاط و شادابی، رونق کسب و کار، رفاه و آسایش و رضایت مردم جلب شود و این منطقه آزاد رشد و ارتقا و اعتلا پیدا کند، بنابراین همه نهاد ها و صنوف باید در حفظ ارزش ها همکاری کنند.

امام جمعه کیش با اشاره به تقارن ماه مبارک رمضان با تعطیلات سال نو و لزوم حفظ حرمت‌های الهی در کنار توجه به رفاه و شادابی ساکنان و گردشگران، گفت: برنامه ریزی‌های خوبی با همکاری و همراهی سازمان ها، ارگان‌ها در این حوزه انجام شده است تا مردم علاوه بر انجام فرایض الهی، ایام نوروز را به خوبی سپری کنند.

حجت الاسلام و المسلمین بی نیاز بر اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اسلامی اشاره کرد و گفت: این موضوع را باید از خود شروع کنیم؛ مسئولان و مدیران باید نسبت به خود امر به معروف و نهی از منکر داشته باشند و در درجات بعدی در ادارات، نهاد ها و سازمان ها و سپس برای مردم اجرایی شود.

امام جمعه کیش افزود: هفته گذشته جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر جزیره کیش برگزار و مسائل و مطالب خوبی در این نشست مطرح شد تا با همراهی ادارات و دستگاه ها همچنین همکاری اصناف و مردم شریف ایران، شاهد رعایت قوانین، هنجارها و ارزش های اسلامی و دینی در کیش باشیم و در این خصوص همه باید به وظایف خود عمل کنند.

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا بی نیاز، اظهار داشت: رسانه ها به ویژه در کیش برای مطالبه گری و آگاهی بخشی در خصوص قوانین و ارزش ها به مردم نقش بسزایی دارند و با اطلاع رسانی به روز می توانند از بروز مشکلات و فساد در جامعه اسلامی جلوگیری کنند.

 بی نیاز در ادامه افزود: ملت عزیز ما در چند دهه گذشته آنچنان قدرتی از خود نشان داده اند که دشمنان و استکبار جهانی جرات بی احتیاطی را نیز به خود نداده و به فضل خداوند ما در وضعیت اقتدار کامل قرار داریم، این اقتدار به واسطه ایمان و توکل به خدا همچنین رهبریت حکیمانه مقام معظم رهبری، حضور مردمی، اطاعت پذیری و معنویتی است که در جامعه اسلامی وجود دارد.

وی عنوان کرد: دشمن محاسبه غلطی داشت که می تواند ما را شکست دهد، چرا که فکر می کنند مردم ایران از مرگ می ترسند و نمی دانند لشگر ایران مانند شهید سلیمانی هستند که می گفت ما ملت شهادتیم، دشمنان قادر به درک این نیستند که امت اسلامی از مرگ و شهادت در راه خدا، حفظ امنیت کشور و اقتدار آن همچنین حفظ خون شهدا و ارزش های نظام مقدس اسلامی نمی هراسند.

بی نیاز گفت: دشمن با فشار اقتصادی، برجام، آشوب ها و اغتشاشات نیز نتوانست جمهوری اسلامی را شکست دهد، جرات جنگ نظامی هم ندارد و به همین دلیل برای تحریم های بیشتر اقدام کردند و اکنون به دنبال تضعیف بازوی امنیتی نظام جمهوری اسلامی است و قصد تحریم سپاه پاسداران را دارد.

امام جمعه کیش در پایان، سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران را بازوی مقتدر نظام برشمرد و افزود: سپاه در مقابل تروریست های خونخوار منطقه ایستاد و مردم منطقه و جهان را از تروریست ها نجات داد بنابراین تحریم آن  نیز نشان دهنده یک اشتباه محاسباتی دیگر است که آمریکا در آن شکست خواهد خورد.

 

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ