بانک صادرات

همکاری بانک صادرات ایران با پالایشگاه‌ها افزایش می‌یابد

کدخبر : 33942

محسن سیفی، عضو هیات‌مدیره بانک صادرات ایران از نمایشگاه «مدیریت فناوری محصولات دانش‌بنیان در صنعت نفت» بازدید و در دیدار با مدیران شرکت‌های حاضر در نمایشگاه، بر حمایت بانک از صنایع نفت و پتروشیمی تأکید کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، سیفی با اشاره به ظرفیت‌های متعدد این بانک از جمله پوشش جغرافیایی داخلی و خارجی بسیار بالا در میان بانک‌های ایرانی اظهار کرد: بانک صادرات ایران از جمله بانک‌هایی است که بیشترین حجم پرداخت تسهیلات و تعداد مشتری را در شبکه بانکی دارد.

عضو هیات‌مدیره بانک صادرات ایران همچنین با اشاره به تمرکز همزمان این بانک بر مشتریان عادی و ویژه گفت: در تعامل با مشتریان عمده، رویکرد تجاری را دنبال می‌کنیم. از همین رو، در صنایع مختلف سرمایه‌گذاری کرده‌ایم و متناسب با نیازهای مشتریان، خدمات و محصولات متنوع بانکی و مالی را ارائه می‌کنیم.

وی با اشاره به ظرفیت‌های صنایع نفت و پتروشیمی در کشور افزود: بانک صادرات ایران برای افزایش تولید در صنعت نفت آمادگی کامل دارد و ظرفیت‌های خود را برای توسعه بیشتر این بخش‌ها به کار خواهد گرفت.

اولین کنفرانس و نمایشگاه «مدیریت فناوری محصولات دانش‌بنیان در صنعت نفت» از ٢٢ تا ٢٤ آذر در پژوهشکده نفت برگزار شد. در این کنفرانس و نمایشگاه ٣ روزه، ١٤٨ شرکت نفتی و صنایع وابسته، بانک‌های بزرگ کشور از جمله بانک صادرات ایران و شرکت‌های وابسته، محصولات خود را به نمایش گذاشتند. همچنین ٨٠ مقاله در قالب سخنرانی و پوستر در بیش از ٢٠ نشست تخصصی با هدف بررسی چالش‌ها و فرصت‌های فناورانه در حوزه صنعت نفت ارایه شد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ