معاون وزیر نیرو در بازدید از غرفه فولاد مبارکه:

احداث نیروگاه توسط فولاد مبارکه، الگوی مناسبی برای شرکت‌های صنعتی و معدنی کشور است

کدخبر : 32078

معاون وزیر نیرو و مدیرعامل سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق(ساتبا) گفت: احداث نیروگاه‌های تجدیدپذیر و خورشیدی توسط شرکت فولاد مبارکه الگوی مناسبی برای شرکت‌های صنعتی و معدنی در کشور است.

محمود کمانی، مدیرعامل سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق( ساتبا)، امروز(۲ آذر ماه) در بازدید از غرفه شرکت فولاد مبارکه در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست اظهار کرد: تاکنون برای شرکت‌های بزرگ صنعتی و معدنی کشور برای ساخت نیروگاه‌های تجدیدپذیر، ۲ هزار و ۴۰۰ مگاوات پروانه صادر شده است.

معاون وزیر نیرو به مزیت‌های احداث نیروگاه‌های تجدیدپذیر توسط شرکت‌های بزرگ صنعتی از جمله شرکت فولاد مبارکه اشاره کرد و افزود: خوشبختانه این شرکت در احداث نیروگاه‌های مورد نیاز تولید برق در کشور پیشرو و الگوی سایر واحدهای صنعتی و معدنی است.

وی خاطرنشان کرد: ساخت نیروگاه‌های تولید برق توسط شرکت‌های بزرگ صنعتی کشور یکی از اولویت‌های مهم وزارت نیرو است تا در این شرایط، ضمن تأمین برق مورد نیاز واحدهای صنعتی و معدنی، بخشی از برق تولیدی آن‌ها نیز در سایر مصارف مورد استفاده قرار گیرد.

کمانی با اشاره به احداث نیروگاه ۶۰۰ مگاواتی توسط شرکت فولاد مبارکه در استان اصفهان اذعان داشت: این نیروگاه بزرگترین نیروگاه خورشیدی کشور است و امیدواریم فولاد مبارکه با برنامه‌ریزی، همت و تلاش مضاعف این نیروگاه را در کشور راه‌اندازی کند.

 

ایراسین

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ