در ادامه بازدیدهای خود از منطقه آزاد ماکو صورت گرفت؛

بازدید مشاور رئیس جمهور از روند تکمیل پروژه جاده لجستیک ماکو

کدخبر : 32076

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی در ادامه بازدیدهای خود از منطقه آزاد ماکو با حضور در شهرک صنایع سبک و پروژه احداث جاده لجستیک، تقاطع غیرهمسطح جاده لجستیک و قطعه اول تبدیل کمربندی ماکو – بازرگان به بزرگراه بازدید کرد.

حجت الله عبدالملکی به همراه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو ضمن بازدید از این پروژه ها بر تسریع در اتمام پروژه های نیمه تمام زیرساختی و عمرانی تاکید کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در این بازدید گفت: برای تسهیل و تسریع در حمل و نقل بین المللی، افزایش ایمنی و کاهش سوانح و تصادفات، تردد کامیون ها ، سازمان منطقه آزاد ماکو در ادامه احداث بزرگراه شهید سلیمانی اقدام به توسعه کمربندی ترانزیتی ماکو – بازرگان و احداث تقاطع غیر همسطح جاده لجستیک با اعتیاری بالغ بر یک هزار و ۷۲۵ میلیارد ریال می نماید.

حسین گروسی افزود:‌ در این پروژه ۱۰ کیلومتر ، باند دوم محور کمربندی ماکو ، با ۱۱۰ هزار مترمکعب خاکبرداری و ۱۱۲ هزار مترمکعب خاکریزی با ۲۱ دهانه ۲ متری،‌ ۷ دهانه ۳متری ۶دهانه ۴ متری، یک دهانه ۵ متری و یک دهانه ۸ متری با پیمانکاری قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) با اعتباری بالغ بر ۱۰۵۰ میلیارد ریال احداث می شود.

گروسی با بیان اینکه یک عدد دور برگردان در تقاطع غیر همسطح سه راهی لجستیک در کیلومتر ۳ نیز احداث خواهد شد اظهار داشت:  ۲ کیلومتر تقاطع غیرهمسطح جاده لجستیک و راه های ارتباطی آن از محل اعتبارات سازمان منطقه آزاد ماکو با اعتبار اولیه ۶۷۵ میلیارد ریال احداث می شود.

در این پروژه، تکمیل باند دوم لجستیک به طول ۴۰۰ متر ، احداث ‌باند های کاهش سرعت و افزایش سرعت و نیز ۵۸ هزار متر مربع آسفالت ریزی انجام خواهد شد که این پروژه نیز قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا – موسسه عاشورا اجرا می نمایند.

 

فرینا

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ