هلدینگ خلیج فارس/

هلدینگ خلیج فارس در خصوص کاهش CO2 ،می‌تواند تمامی تعهدات زیست محیطی بین‌المللی وزارت نفت را محقق کند

کدخبر : 32075

مدیر بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل(HSE) شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در حاشیه بیستمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست با اشاره به اقدامات متعدد زیست‌محیطی این شرکت از جمله اجرای طرح جمع‌آوری گازهای فلر گفت: توانایی تحقق تمام تعهدات زیست‌محیطی بین‌المللی وزارت نفت طبق کنوانسیون‌های موجود در خصوص کاهش CO2 را داریم.

مهندس خادمیان با تشریح نقش و جایگاه هلدینگ خلیج فارس درصنعت پتروشیمی و بازار سرمایه گفت: این مجموعه نقش و مسئولیت خطیری در کاهش آلایندگی محیط زیستی از طریق استفاده از خوراک فلرهای مناطق خوزستان و بوشهر دارد.

وی افزود: شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس به همه مفاد و تعهدات کنوانسیون پاریس در خصوص کاهش CO۲ عمل کرده است مدیر بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل(HSE) شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس تصریح کرد: اقدامات زیست محیطی این شرکت بر دو محور شناسایی و رفع مشکلات زیست محیطی مجتمع‌های در حال بهره‌برداری و دارای تکنولوژی‌های قدیمی و نیز طراحی پروژه‌های کلان و در سطح ملی برای کاهش آلایندگی صنعت پتروشیمی متمرکز شده است.

خادمیان با اشاره به اهمیت جایگاه محیط‌زیست در پروژه‌های در دست انجام و پروژه‌های آتی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، اظهار داشت: برای اینکه پروژه‌های آتی کاملاً مبتنی بر مولفه‌های توسعه پایدار باشد، یک فرآیند به روز تحت عنوان‌ PHSER را استفاده می‌کنیم به نحوی که از ابتدا تمام نکات زیست محیطی ایمنی و بهداشت پروژه‌ها را احصاء می‌کنیم تا آغاز پروژه با مشکل مواجه نشود.

خادمیان همچنین در جریان بازدید سیدمصطفی میرسلیم نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی از غرفه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس گفت: نمایندگان محترم مجلس، علاوه بر توجه به تقویت صنعت پتروشیمی در تدوین برنامه هفتم توسعه، الزامات و ملاحظات زیست محیطی و اقلیمی پروژه‌ها را هم مدنظر قرار دهند.

 

روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه
تبلیغات متنی

قیمت تور کیش

دانلود جوکر

Kim Kardashian

بلیط چارتر هواپیما

آراد برندینگ

سنگ فاخر

سویا استور

سیر کار

سیم جوش ساز

روغن موتور

آی روفرشی

روکش صندلی

آی ریمل

پیستو رینگ